Šta je novo?

Problem sa Need For Speed HP2

strobb

Čuven
Učlanjen(a)
26.04.2002
Poruke
34
Poena
604
Naime, normalno sam prosao kroz instalaciju, ukucao SN, prekopirao krek u instalacioni folder (uz overwrite originalnog exe fajla i formiranje novog .ori fajla), ali igra nece da startuje. Samo se pojavi splash screen i zatvori se. Ne znam sta da radim. ..
Bez kreka mi prijavljuje 'Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application'.
Inace masina bi morala sve to da pogura (da ne pisem sad sta imam), probao sam i sa DX 8.1 i sa DX 9 ista stvar. Citao sam help fajl ali nisam nasao objasnjenje. Instaliran mi je Win XP Professional SP1, detonatori su od pre 2 meseca. Pomagajte :(
 
Probaj da pokrenes igru sa duplim klikom na .exe file iz direktorijuma igre a ne sa shortcut-a na desktopu koji je igra sama napravila...
Ako prodje posle napravi novi short. do tog .exe (crack) file-a.
 
Z L I je napisao(la):
Probaj da pokrenes igru sa duplim klikom na .exe file iz direktorijuma igre a ne sa shortcut-a na desktopu koji je igra sama napravila...
Ako prodje posle napravi novi short. do tog .exe (crack) file-a.

Ne desava se nista novo...
 
i ja sam imao taj problem samo sa no-cd krekom trazilo mi da prekopiram neke foldere sa cd-a u instalacioni folder i onda je radilo a sa krekom sa cd-a je radilo bez problema. Resenje: skini no-cd krek
 
Vrh Dno