Šta je novo?

Problem sa Msi GTX 560 Ti twin froz II

'DoG

Slavan
Učlanjen(a)
06.09.2007
Poruke
1,293
Poena
349
Dakle uzeo sam graficku skoro preko oglasa u pitanju je RMA(godinu dana garancije) i javljaju se dva problema.
Dakle kad pokrenem neku igru ili Furmark posle izvesnog vremena slika jednostavno nestane izbaci crni ekran i NO SIGNAL DETECTED.
Ponekad prodje Furmark 15min ponekad ne.
Drugi problem koji se javlja je Display Driver Nvidia Windows Kernel Mode Driver xxx.xx stopped responding,kad pokrenem neku igru,neki stream na mozili,neki 1080p ili 720p snimak.
Citao sam razne nacine da se resi ovaj drugi problem medjutim nista nije upalilo.
Ostatak moje konfiguracije mozete videti u moja masina.
Probao sam reinstalaciju windowsa,probao par verzija drajvera.
Napajanje mislim da je ok Raidmax Rx-600AF bronza.
Dakle da li imate neki predlog sta jos da pokusam ili da saljem graficku kod prodavca?
Evo i jedan snimak da vidite o cemu se radi:http://www.speedyshare.com/qSZme/VIDEO0006.3gp
 
Poslednja izmena:
Probao sam,spustio na 810/4080,probao sam i voltazu malo da podignem sa 1000 na 1025 medjutim nije pomoglo.
Bas sad citam n MSI forumu,brdo ljudi se zali na ovu graficku...:S:
 
Probacu jos kod drugara na kompu za svaki slucaj,ako ni tu ne valja ide na reklamaciju..
 
Ako imaš garanciju, odma' nazad s grafičkom. Ja lično ne volim da uzimam RMA jer ko zna šta zaista sa grafikom nije valjalo pa su oni kao popravili (a često i nisu baš, već samo testirali 1-2 min i kažu OK je).
 
Poslao sam pre par dana graficku u ALTI na reklamaciju,da li neko zna koliko se ceka da je zamene(ili poprave)??
 
Često obaveste (istestiraju) već za 2-3 radna dana, mada je zakonski rok 15 dana. Ako ti se ne jave za 3-4 radna dana, pozovi ih da se raspitaš.

Popravke su retke, obično ide zamena za istu ili sličnu... videćeš već.
 
Poslednja izmena:
Nazvacu u ponedeljak da vidim sta se desava.
 
Nazad
Vrh Dno