c3
Čuven
- Učlanjen(a)
- 05.04.2003
- Poruke
- 1,035
- Poena
- 649
dobio sam monito Belinea LCD-Display 17" ima i neke oznake 10 17 15
problem je u tome da slika nije uopste ostra i da je dole svetlije nego gore
gore je mnogo tamnije nego dole.
Jel zna neko gde moze da se podesi.
probao sam sve rezolucije ali nista
graficka je inace asus v9520 magic ge force fx5200 128mb tv-out
i jel zna neko da mi posaje neku optimalnu konfiguraciju monitora
mislim gde ima manualno da se podesava dole na dugmice
problem je u tome da slika nije uopste ostra i da je dole svetlije nego gore
gore je mnogo tamnije nego dole.
Jel zna neko gde moze da se podesi.
probao sam sve rezolucije ali nista
graficka je inace asus v9520 magic ge force fx5200 128mb tv-out
i jel zna neko da mi posaje neku optimalnu konfiguraciju monitora
mislim gde ima manualno da se podesava dole na dugmice