Šta je novo?

Problem sa karticom - kasni SMS

storm_track

Cenjen
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruke
106
Poena
169
Kakva prevara ovo ima samo kod nas :
*7.4.2011 u poslovnom centru usce uzeo sam telefon Sony Ericsson Hazel na pretplatu uz tarifni paket Mix 1250. Nakon Aktivacije telefonskog broja sve je radilo kako treba primao sam pozive i slao poruke normalno da bi vec od subote( 9.4) pocele da mi kasne poruke po 20 sati.U ponedeljak(11.4) sam se obratio tehnickoj podrsci na Terazijama u poslovnici i oni su napisali reklamaciju,(15.4) sam morao da zamenim karticu sa novom i to ce mi cena kartice biti uracunata na moj mesecni racun , a nije moja krivica sto ova prva nije radila i sto je jos gore od svega meni i dalje poruke ne stizu i cesto nisam dostupan stvarno nije u redu.Danas sam opet bio da reklamiram i ustanovljeno je da broj telefona nije u redu postoji greska a da su kartica i telefon u redu , tako da ce tek da bude komplikovano posto su broj i telefon vezani ugovorom u sta sam se ja upleo !!!! :wall: :laugh:
 
Poslednja izmena:
u ugovoru negde stoji da imas godinu dana garancije na sim karticu...

a sto se mts-a tice, ne bih dalje nista komentarisao
 
ma smorio sam se prosto receno koji je danas datum a i dalje cekam , a racun ce sigurno azurno i na vreme da dostave , dok sa druge strane ne pruzaju nikakvu normalnu uslugu
 
nisi jedini, mom drugu takodje kasne poruke, ne bas 20h ali 3-4h, taman da se sve poremeti..
 
sad vise ne mogu da proverim stanje , ni posaljem poruku ni da me zovu , sad mi telefon dodje kao toki-voki :D samo mogu da zovem , hahahahaha sve cekam kad ce neko da kaze skrivena kamera !!!!!! :D :D
 
I meni se slicno nesto desava!Kasne poruke po par sati i ponekad vidim da se nesto čudno dešava sa mrežom.Mislim da to može da ima veze sa aplikacijama koje rade u pozadini(ah da ja imam N97 i acu weather i Novosti gadget instalirane) i kada sam online tj kada se skida update za aplikacije onda se desavaju ti problemi,tj poruke koje su tada poslate meni stizu sa zakašnjenjem.To je samo moj subjektivni osećaj,možda grešim,a možda i ne!

Pozdrav
 
hahaha kakve ima veze n97 ja licno mislim da se MTS raspada i da su korektni ljudi da su mi rekli da trenutno nemaju tehnickih mogucnosti za nove postpaid korisnike sacekao bih , a ovako moram da placam nesto sto ne funcionise , a sto se telefona tice on je dosao uz pretplatu on nije nista kriv :D prvenstveno mi je trebao broj , ali eto bas ono sto mi je glavno ne radi
 
meni je na prepaidu zastekala kartica.... mogao sam jedino da primam poruke ...drugo bas nista ....posle 5 odlazaka i reklamacija .....6 put je lik zvao ne znam vec sta i koga da ''resetuju'' karticu ....i bukvalno je za 2 min resio problem ....
 
Vjerovali ili ne i dalje mi ne radi kartica kako treba :D znaci da sam u Vietnamu potpisao ugovor do sada bi resili problem .Danas su me nazvali samo da mi jave da mogu opet zameniti Sim karticu naravno o mom trosku i da su oni sve uradili sa svoje strane i da mogu ponovo da reklamiram .Ako se ikada izvucem iz ove glupe situacije sigurno u zivotu vise necu nesto potpisivati u MTS-u , sad ja trebam da cekam da ih neko kupi izgleda da bi dobio normalnu uslugu.Ja racun moram redovno da platim , a to sto oni nemogu da pruze uslugu propisanu ugovorom to nema veze :whip:
 
Heh nista novo... imao sam slican problem isto sam na post paidu ali je proslo samo od sebe. Prvo sam mislio da je do telefona pa sam ga flesno ponovo u pitanju je LG GT540 i kasnjenje smsa se nastavilo jos neko vreme, nedostupnost i nemogucnost poziva je trajala nekih nedelju dana. Nisam ih zvao da reklamiram bilo sta jel znam da mi nece resiti problem jel nema ko to da uradi tako da sam sacekao i evo sad sve radi ok, nadam se da ce i tvoj problem da se resi sam od sebe...
 
Ako će vam biti lakše i na Telenoru se čudne stvari dešavaju poslednjih dana. Možda implementiraju ovaj MNP, pa je neđe ba zapelo.
 
Nazad
Vrh Dno