Šta je novo?

Problem sa kablovima - Logitech Z5500?

Hattala

Slavan
Učlanjen(a)
20.05.2007
Poruke
948
Poena
465
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam problem sa kablovima koji su dosli u orig pakovanju Z5500 i potrazio bih da kupim nove .
Na sta treba da obratim paznju ? Da li postoji neki renomirani proizvodjac ,neke specifikacije kabla na koje treba da obratim paznju...itd.....
Prvenstveno mislim na nesto sto se moze kupiti u radnjama a ne na neke bas high end stvari koje su dostupne samo po web shopovima i slicno.

Hvala unapred :wave:
 
Jedino sto treba da znas je koji ti kabl treba tj vrste konektora na njemu i nista vise. Jer bio to njemcki ili bugarski proizvodjac kablova isto ce ti odraditi posao. Zato vidis koji su ti konektori i u radnju.
poz
 
Smatram da će ti obični audio kablovi koje možeš da nađeš u npr. Hanibal-u ili tamo u Brankovoj u 4Audio da ti završe posao. Cijenim da ni ovi fabrički nisu ništa posebno.

A kakve probleme ti prave fabrički?

EDIT:
@virtual_m
Logitech Z5500 ima žabice na obadvije strane (woofer i posebno zvučnici), tako da mu treba samo žica...
 
Poslednja izmena:
Da,tako je ..samo zica jer na krajevima je vrh samo "zalemljen" .Znate na sta mislim :smoke:

Audio n00b here :wall:
 
Ne znam kako ti je vrh zalemljen. Kupi neke bakarne kablove ne prevelike debljine da bi mogli stati u zabice.
 
Pa nije zalemljen ,pogresno sam se izrazio.Kraj kabla kao da je utopljen u neku smolu ili takvo sto.....
 
Pa nije zalemljen ,pogresno sam se izrazio.Kraj kabla kao da je utopljen u neku smolu ili takvo sto.....
Pa to je to, krajevi su "slepljeni" da bi mogli lakše da se uguraju u žabice, ništa drugo.
A koji su ti kablovi problem, od vufera ka satelitima ili od kompjutera do upravljačke kutije?
:wave:
 
Poslednja izmena:
Od woofera prema satelitima.

Sad da budem iskren orig. kablovi su ok nego mi je put do 3 satelita malo veci nego sto je duzina kabla pa sam hteo da problem resim tako sto cu kupiti nove kablove :smoke:
 
Nazad
Vrh Dno