Šta je novo?

Problem sa IE6

  • Začetnik teme Začetnik teme Borko
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Borko

Čuven
Učlanjen(a)
20.02.2001
Poruke
825
Poena
630
Kad god prvi put po startujem IE6 po paljenju startuje mi sa otvorenim search i links folderima. Moram svaki put ručno da to zatvaram. AVP sa najnovijom bazom ništa ne pronalazi. Adaware isto. Zna li neko rešenje ?
 
Probaj da u View meniju iskljucis Toolbars -> Links i Explorer Bar -> Search tako da ti bude otvoren samo jedan prozor IE a kada ga zatvoris sledeci put kada se startuje trebalo bi da bude bez tih prozora.
 
Nazad
Vrh Dno