Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Kad god prvi put po startujem IE6 po paljenju startuje mi sa otvorenim search i links folderima. Moram svaki put ručno da to zatvaram. AVP sa najnovijom bazom ništa ne pronalazi. Adaware isto. Zna li neko rešenje ?
Probaj da u View meniju iskljucis Toolbars -> Links i Explorer Bar -> Search tako da ti bude otvoren samo jedan prozor IE a kada ga zatvoris sledeci put kada se startuje trebalo bi da bude bez tih prozora.