Šta je novo?

Problem sa driverima emachines T5048

mdshare

Slavan
Učlanjen(a)
09.12.2008
Poruke
404
Poena
320
Stvar je sledeca odradio sam reinstalaciju windowsa i skinuo drivere sa neta za navedeni model medjutim nece da mi prihvati nijedan drajver .Operativni mi je WIN SP3 .Sta je tu problem .
 
Ok, napisi sta podrazumevas pod "nece da mi prihvati nijedan drajver". Sta radis, kako radis i kakav odgovor dobijas od sistema?
I redosled instaliranja drajvera moze biti bitan. Sta si prvo pokusao da instaliras?
 
prvo chipset-audio-video-fixed drives ,znaci pokrenem instalaciju klasicno kao kod skih drivera i odjenom izbaci mi finish kao da je instalacija zavrsena.
PS:Vec sam instalirao ove drajvere sa CD medjutim sam izgubio CD .Znaci znam kako se instaliraju .
ponovo sam radio reinstalaciju sad sa SP2 .i ista stvar
 
Poslednja izmena:
Znaci, uspesno raspakujes drajver i pokrenes setup, a on samo prijavi "finish" i nista ne odradi?
Jesi li proverio odgovarajuce stavke u Device Manageru?

Jesam sve ,pokusao sam i da updetujem drivere sa neta i to nije moglo .Jos jedino da probam sa SP1:wall:
 
Zvuci kao da drajveri nisu odgovarajuci...
Pokreni neki programcic za prikupljanje informacija o sistemu. Zapisi tacan model ploce, procesora, graficke. Proveri da li se podaci poklapaju sa specifikacijom modela T5048. Ako nekim slucajem postoji neslaganje - nasao si problem. U suprotnom, potrazi genericke drajvere za tvoje komponente.
 
Nazad
Vrh Dno