Šta je novo?

Problem sa dix-om na Tv out-u

nidzoni

Čuven
Učlanjen(a)
24.12.2002
Poruke
275
Poena
619
Kartica je GeForce 4 MX440 64MB sa tv out-om. Povezao sam je sa televizorom i sve radi ok, dakle sve se vidi kao i na monitoru izuzev divx-a, ekran je jednostavno crn. Kada predjem misem vidi se pointer, ali filma nema. Kako da je setujem?
 
TvTool verzija 9 ce ti resiti problem.
 
Nema potrebe za tvtool-om, imas u setovanjima drajvera za graficku da podesis overlay da ti baca na secondary display. To je sve sto treba da ukljucis.
 
Nazad
Vrh Dno