Šta je novo?

problem sa canon a80

razbivach

Slavan
Učlanjen(a)
05.11.2004
Poruke
129
Poena
319
od skoro je poceo da se pojavljuju linije na dipleju (kao kad se gubi slika na tv-u). pravac u kantu ili da potrazim neki servis?
 
Verovatno blenda,ali ne mora da znaci...
Preporucujem da se javis u "Focus +" servis u Mihizovoj 22 na Dorcolu,na 011/3391-844.
 
Linije se vide na slikama? Ako se ne vide, onda je verovatno problem do displeja (da l' flat kabel ili nesto drugo)
 
od sinoc radi ok. sta mislite, da li cisto radi prevencije da ga odnesem u servis or something?
 
Preporucujem da se javis u "Focus +" servis u Mihizovoj 22 na Dorcolu,na 011/3391-844.

Pa ja zvao danas (19.12.) po podne, kazu pogresan broj...

Pao mi Canon A540 pa mu ne radi blic (tada ni ne okida) a i ne radi zum kad se snima video (inace zum radi). Ostalo sve OK, 'oce da slika itd...
 
Kod mene na A75 zum ne mozes da menjas u toku snimanja videa, a na A530 jos nisam stigao da isprobam... Da li si siguran da je radio pre pada???
 
Znam kako se pise, nego zezam se...

Nisam ni rekao za A530 nego za A540;)
 
Da ne otvaram novi topic, imam probelem sa A75-icom.
Pri maximalnom optičkom zumu (3x) i korišćenju blica aparat mi snimi sliku sa anomalijom prikazanom u attach-u.
Prvo nisam shvatao kada se ovo dešava i naponok provalih. Znači optički zoom na 3x (max) i blic, daju ovakve rezultate.
Što više smanjujem jačinu blica, ovi "roze fleševi" su slabiji... (bez blica ih nema)
Sa samo 1-im zoom stepenom manjim (valjda je 2.5x) sve je u redu.
Šta mu je?
 

Prilozi

  • roze_linije.jpg
    roze_linije.jpg
    103.8 KB · Pregleda: 104
Poslednja izmena:
opet ja & cannon a80. kad ukljucim aparat i prebacim na slikanje, aparat zapisti i na displeju izbaci E18. mod za pregled slika radi ok. anybody?
 
opet ja. slike su sada previse svetle i zamucene. ima li neko ideju sta bi moglo da bude? drugarski savet: kanta ili servis?
 
okacicu fotografije cim nadjem kabl, samo jos da kazem da se slike najcesce mute kad je prostorija dobro osvetljena
 
Poslednja izmena:
evo i fotki, ali od danas nece da radi ni takve, skroz su crne
 

Prilozi

  • slike 004.jpg
    slike 004.jpg
    296.8 KB · Pregleda: 78
  • slike 006.jpg
    slike 006.jpg
    345.9 KB · Pregleda: 63
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno