Šta je novo?

Problem sa bezicnom tastaturom

sharky83

Slavan
Učlanjen(a)
15.03.2008
Poruke
13
Poena
304
E ovako problem je sledeci, kupio sam logitech corrdless desktop s520, tasatura i mis i rade ,,odlicno,, ali sve dok se ne ugasi racunar,kada ugasim racunar i kasnije upalim ne prepoznaje ni misa ni tastaturu dok ne izvadim i ponovno ne ubodem usb od recivera,kad restarutjem sve je ok i sve prepoznaje,znaci ovo se desava samo kad ugasim kompjuter.Probao sam da updejtujem bios, takodje i da ga resetujem i opet isto,a kad probam kod druga njemu radi sve ok(cak sam podesio i bios identicno kao i njegov jel imamo iste maticne ploce) i ne vredi.Molim vas da mi neko pomogne ako je imao slican problem jer ovo vadjenje i vracanje usb-a veoma iritira.Hvala unapred....
P.S.I windows sam reinstaliro i sve isto tako da...stvarno neznam sta bi moglo da bude,.
 
Ima sam slican problem sa G11. Prestalo da se desava kad sam ukljucio num lock. Zvuci glupo, al` meni pomoglo.
 
Meni nije pomoglo ntje da radi jos uvek.steta
 
ubodi reciver u drugi usb port, ja sam imao problem sa usb misem, koji je zapucavao bios kad se komp pali ako je uboden(morao sam da ga vadim, ali retko gasim komp pa je to bilo jednom u tri meseca, ali nerviralo je), ali meni je pomogao update bios-a.
 
Ja imam bezicnu tastaturu i mish Labtec i redi prekno.Proveri sa pozadi na tastaturi i na misu imash dugme Connect.Pin njega kad upalish komp i sve ce biti u redu.
 
Pokusaj da instaliras nove drajvere sa Logitech sajta...mozda pomogne....
 
Hvala vam svima na ponudjenim resenjima, ali sve sam ja to vec probao i nista,znaci da covek ne poveruje,tako da uvek kad palim komp samo izvucem usb i vratim ga i onda radi i tako ce i ostati dok ne uzmem jednom prilikom novu konfiguraciju gde ce mozda hteti da radi.
 
Nazad
Vrh Dno