Šta je novo?

problem sa benchmarkom

pretorijanac

Čuven
Učlanjen(a)
26.01.2002
Poruke
15
Poena
604
imam problema sa grafickom kartom
geforce gts pro 32 ddr u 3d marku 2001 dala je 740 .Ploca je abitova va6 agp 2x
procesor celeron 533,hd quantum 30 gb 7200rpm, memorija 196 mb da li zna neko sta joj je ljudi pomagajte.Kod drugih na istoj konfiguraciji daje ido 1800 u 3d marku 2001.
FX FX
 
pretorijanac je napisao(la):
imam problema sa grafickom kartom
geforce gts pro 32 ddr u 3d marku 2001 dala je 740 .Ploca je abitova va6 agp 2x
procesor celeron 533,hd quantum 30 gb 7200rpm, memorija 196 mb da li zna neko sta joj je ljudi pomagajte.Kod drugih na istoj konfiguraciji daje ido 1800 u 3d marku 2001.
FX FX

Probaj sa menjanjem drajvera.
 
Agp ti je 2x a ta graficka trazi najmanje Morgana,T-BIRD ili nesto od 1GHz.Celeron nemoze da opsluzi tu graficku kartu jer je ona 4x agp.

Resenje kupi bolji CPU:D
 
ilki je napisao(la):
Agp ti je 2x a ta graficka trazi najmanje Morgana,T-BIRD ili nesto od 1GHz.Celeron nemoze da opsluzi tu graficku kartu jer je ona 4x agp.

Resenje kupi bolji CPU:D

Da li ti i sam znas sta si rekao ???

A sto ta graficka trazi najmanje t-bird, morgan ??? Pa i GF4 ce mu raditi na tom kompu, a sto nece pokazati max rezultate to je druga stvar.
 
pretorijanac je napisao(la):
imam problema sa grafickom kartom
geforce gts pro 32 ddr u 3d marku 2001 dala je 740 .Ploca je abitova va6 agp 2x
procesor celeron 533,hd quantum 30 gb 7200rpm, memorija 196 mb da li zna neko sta joj je ljudi pomagajte.Kod drugih na istoj konfiguraciji daje ido 1800 u 3d marku 2001.
FX FX

Probaj neke starije detonatore.
 
Ama ljudi ova karta na 3d marku online pokazuje rezultate od 1400-1800 na slicnim plocama i potpuno istim procesorima a meni ne prelazi 720 tu lezi zec!!!!!!!!!FX FX
 
Tek sam sada video da ti je ploca sa VIA chipsetom. To ti je najveci problem. Probaj nove Via 4in1 i da instaliras posebno drajvere za AGP, pa onda onaj program za rad sa memorijom, pa druge detonatore. To je to. Javi sta si uradio. A mozes i u BIOS-u da stavis AGP Driving value da bude DA.
 
Vocko je napisao(la):
Tek sam sada video da ti je ploca sa VIA chipsetom. To ti je najveci problem. Probaj nove Via 4in1 i da instaliras posebno drajvere za AGP, pa onda onaj program za rad sa memorijom, pa druge detonatore. To je to. Javi sta si uradio. A mozes i u BIOS-u da stavis AGP Driving value da bude DA.
Koji program za rad sa memorijom?
 
Nazad
Vrh Dno