Šta je novo?

Problem sa ATI 9000 pro ili...

Učlanjen(a)
13.10.2003
Poruke
332
Poena
620
Nedavno sam pokusao da prodam ATI 9000 pro i u tome i uspeo :mrgreen: ALI covek kome sam ga prodao posle dva dana mi je vratio.Karta nije htela da radi na Epox NF2 (neznam tacnu oznaku) ploci.
Ponovo prodaja...isto,ovog puta je bila u pitanju Asus kt 400. Kod mene kartica radi savrseno na Chaintech- u 7VJDA i MSI KT6 Delta.Sta je u pitanju? Neko prokletstvo, ne adekvatno napajanje ili ?
 
Nazad
Vrh Dno