Šta je novo?

Problem Sa Asus a68HM-K

zuco

Cenjen
Učlanjen(a)
15.05.2013
Poruke
20
Poena
154
Imam problem sa plocom tj kompom Kupio sam Neke nove delove sem napajanja i grafike
Sve sam lepo Sklopio Ali izbacuje Plavi ekran Bukvalno je sve novo CaK je maticna zamenjena drugom ali nista non stop izbacuje plavi ekran sa razlicitim Greskama. sve je testirano i ispravno jedino nisam probao da apdejtujem Bios oce li to pomoci ? Kada sam Gledao Cpu podrsku video sam nesto Validaten VERSION 0430 tako nesto i pise Go kada stisnem prebaci me na Download Verovatno je za Processor bios update sada ne znam bojim se da ne izgubim Garanciju zbog toga.. ako moze neko da mi objasni Hitno mi je.
Konfiguracija je Sledeca:
MOB:Asus a68HM-K
CPU:AMD ATHLON X4 II 840
RAM X2 PATRIOT 4GB 1600MHZ
GPU R7 240
PSU:BLUBERY 420W
HDD:1TB HDD Toshiba
 
@zuco hajde ponovo...mnogo si konfuzan.
Daj prvo te "plave ekrane"...okaci minidump fajl, C:\Windows\minidump
Kompresuj u rar fajl i okaci negde.
 
U servisu je zadnji put kada je izbacio Pisalo je System service tako nesto sam uspeo da procitam ali bilo je tu svega i svacega danas su mi javili da je sve ispravno i sve su testirali I treba da se update bios i novi OS ali ja ne verujem bas toliko tim ovlascenim servisima jedino sto verujem ako nesto pokvare morace i da plate samo zbog toga sam odneo u servis ovo pisem cisto ako ne urade nista da ja probam ako je imao neko slicnih problema a sigurno jeste da mi objasni cisto da znam nisam neki stucnjak za te kodove i ostalo
 
Probaj sa drugom RAM memorijom(ako je kod tebe ploca), probaj da ih zamolis da ti update-uju BIOS ako ti vec sam ne smes.
Koliko se cesto javljaju plavi ekrani?
 
Bios je bio Problem Postoje 3 verzije u CPU podrsci sam nasao Moj procesor Stisnuo GO odma me prebacilo koja mi verzija Treba i Updateovan i sve ok radi..
U pitanju je bilo Nova ploca Ako neko Bude imao isti PRoblem oko toga Sigurno je Bios Problem.
 
Nazad
Vrh Dno