Šta je novo?

Problem s Telekomovim ruterom, laptop ne vidi wifi

Ivan_tm

Slavan
Učlanjen(a)
19.05.2004
Poruke
246
Poena
319
Elem, drugar mi se zali da mu laptop ne vidi wireless sa rutera. U pitanju je Huawei HG520c, mada mislim da nije problem u njemu. Sa fona se sasvim lepo nakaci na wifi, bez frke. Sta bi mogao da pokusa na lapu, ima li neko neki predlog?
 
Jel neće da se nakači samo na taj ruter ili uopšte ne može da hvata wi-fi?
 
Ako sa fona vidi ruter, onda je problem do lap topa, neka pogleda da nije slucjno iskljucio Wireless na lap topu ili da li je dobro instalirao drajvere. Da li vidi druge mreze na lap topu? Malo pojasni pa da pomognemo.
 
Poslednja izmena:
Poenta je sto ni ja ne znam. ;) Treba posle da se cujem s njime pa cu ga pitati za vise informacija. Hvala. :)
 
Nama u HP-u se periodično javljaju ljudi upravo sa tim ruterom koji se žale da ne mogu da se povežu sa svog HP laptopa, problem je do tog jeftinog rutera. Neka proba da mu flešuje najnoviji firmware.
 
Imala je ona fora sa starijim HP-ovima da neće da se nakače ni na jednu mrežu dok se promeni lokacija u podešavanjima wireless kartice.
 
Na kraju je samo trebalo resetovati modem, sto je on i rekao da je uradio, medjutim nije. Izvinjavam se sto otvorih thread zbog tako banalne stvari.
 
Nazad
Vrh Dno