Šta je novo?

Problem prebačenog broja iz A1 u MTS

Scratch28

Zapažen
Učlanjen(a)
26.02.2023
Poruke
4
Poena
12
Pozdrav!

Pre 4 godine prebacio sam 060 broj iz VIPa u MTS.Od samog početka nije sve radilo sjajno ali mislio sam da je takva mreža. Pre dve godine na tada novom note 20ultra počinje učestalo da mi se javlja problem ispadanja iz mreže a internet jedva da je radio. Smatrao sam da je problem sa karticom i zamenio sam sim karticu ali sve ostalo isto. Posle toga sam sumnjao na telefon,ali ga nisam reklamirao jer sam menjao ekran van ovlašnjenog servisa, na letovanju.
Sada sam uzeo novi tel iz S serije (preko MTSa) i prešao na e-sim .Problem isti, ček mi se čini da je i gore. Ispadanja iz mreže česta,internet gura samo poruke na viberu.Youtube ne može da se koristi.
Pokušavajući da ustanovim šta je problem.Ubacio sam drugi postpaid mts broj .Radi sve savršeno.Ne ispada iz mreže i ima dobar protok.Što znači svakako da nije do telefona.
Lokacija mi je cenatar grada gde svi, čak i ostali brojevi iz firme iz MTSa rade bez problema,ali su oni svi 064.
Kada idem na maunelno biranje mreže neće da se poveže na MTS 4g.Na MTS3g hoće ,Ima pun signal ali ne radi.
Restart, airplane mode ON/OFF ,manuelno biranje mreže ... ništa od ovog ne pomaže čak ni na kratko.
Prijavio sam problem MTSu i sada čekam odgovor.
Vlasnik sam ovog broj kao pravno lice već 10tak godina i ne prihvatljivo mi je da menjam broj,što se bojim da će mi predložiti.
Da li je neko imao sličan problem ?
 
otvorio sam ovu istu temu u "mobilni telefoni" pošto vidim da je ovde sve više orijentisano na ponude operatera. Može lock.
 
Taj problem sam ja imao pre par godina kod Telenora, Uglavnom resetovali su mi nalog, sta god im to znacilo i sve je proradilo.
 
Nazad
Vrh Dno