dkrickovic
Čuven
- Učlanjen(a)
- 30.05.2002
- Poruke
- 115
- Poena
- 619
u firmi postoji pop.veza izmedju 2 zgrade elem oba modema su schmid netXSviper 202 2megabitna veza pre neki dan veza je pocela da puca,pretpostavka da su modemi i ruteri ok ekipa telecoma je izvrsila merenje mreze i rekli su da je sve ok dali su neka resenja tipa da je neka druga firma postavila slican modem ili pcm pa da to smeta jedno od resenja je da tu liniju prebace na drugu paricu pa da vide da li ce veza biti bolja a drugo resenje je da smanjim vezu e sad jos jedan problem posto covek koji je radio na tim modemima nije dostupan ja skino uputsvo za modem i tamo pise da spojim kablom comp i modem i da pomocu hyperterminala smanjim vezu medjutim kada zelim da se spojim preko com1 dobijem poruku da drugi program koristi tu liniju itd i sta sad?????