Šta je novo?

problem: pojavljuju se na kratko kockice tokom skrolovanja

Denis98

Zapažen
Učlanjen(a)
11.09.2022
Poruke
39
Poena
15
Pozdrav svima. Sastavio sam novi komp pocetkom ove godine, sve je super radi, ali pocinju da se desavaju neke cudne stvari u poslednjih mesec dana.
Navescu jedan primer; Kada recimo skrolam na YT, generalno netom, i kako uradim skrol, tako mi se na ekranu na pola sekunde, ako ne i manje, prikazu neke kockice, ne znam kako to da opisem, to se pojavi na jednoj cetvrtini ekrana. Pocelo je sad svaki dan to da se desava. Da li neko ima iskustva sa necim slicnim, sta da radim ?
 
Proveri kablove i reinstaliraj drajvere za grafiku za pocetak.

Koja je grafika u pitanju, nova, polovna?
 
Pokušaću to kad dodjem kući.
Nova je grafika, u pitanju je gtx 1650
 
Pozdrav svima. Sastavio sam novi komp pocetkom ove godine, sve je super radi, ali pocinju da se desavaju neke cudne stvari u poslednjih mesec dana.
Navescu jedan primer; Kada recimo skrolam na YT, generalno netom, i kako uradim skrol, tako mi se na ekranu na pola sekunde, ako ne i manje, prikazu neke kockice, ne znam kako to da opisem, to se pojavi na jednoj cetvrtini ekrana. Pocelo je sad svaki dan to da se desava. Da li neko ima iskustva sa necim slicnim, sta da radim ?
To je izgleda neki problem sa nVidia drajverima koji se vuče godinama...

Ovo je rešenje:
Just followed someone’s method by doing this:

chrome://flags -> Choose ANGLE graphics backend -> set to opengl

Been using the browser for 2 days now, never seen the artefacts again at all. Looks like this is the absolute fix for it.

 
Hvala na pomoci. Prvo sto sam probao je da apdejtam drajvere, ali svaki put je pisalo da je failed. Reinstalirao sam nVidia GeForce Expirience, zatim pokusao da ih ponovo apdejtam i uspeo sam. Nema vise tih kockica. Hvala svima.
 
Nazad
Vrh Dno