Šta je novo?

problem oko zynga poker-a

stefan1km

Cenjen
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruke
186
Poena
169
Narode imam problem sa pokerom na facebook , nece da mi ucita do kraja ucita onaj list skroz i stane ne loguje se na server do kraja zna li neko u cemu je problem , flash i java su updateovani racunar reinstaliran medjutim opett ne radi , izvinjavam se moderatorima ako nisam pogodio pravu sekciju nadam se da ce mi neko pomoci hvala unapred pozdrav
 
Sad cu da zvucim k'o neki deda, ali najbolje bi bilo da batalis i poker i Facebook :trust:
 
Sad cu da zvucim k'o neki deda, ali najbolje bi bilo da batalis i poker i Facebook :trust:

Realno, zynga poker treba u sirokom luku izbegavati, jer je softverski namesten. Ja sam izasao na nekih 20-ak miliona bez problema, ali posto me je neki pacenik prijavio da delim svoje cipove, najednom nisam mogao da dobijem ni 2 para, a kad bih nesto i dobio, svaki put bi neko bio jaci od mene.

Ako ti je do pokera, nadji neki ozbiljniji. Ako ti je bas do zynga pokera na fb, vidi da li ti je blokiran port 9339.
 
Ma i ja delim misljenje sa vama isto ga ne volim to igra jedan moj prijatelj , ja sam mu rekao da batali ali on kaže da nema ništa drugo pametno da radi :wall: nego nema veze to, kako da proverim jel blokiran taj port gde , na svim browserima je ista situacija izgleda da je na njegovom računaru problem samo kod njega neće probao sam svašta menjao opcije brisao histori sve reinstalirao ali opet ista situacija
 
Aj probaj iz drugog browsera - da vidimo dal je do browsera ili flasha.
 
Nazad
Vrh Dno