Nisam siguran da li je pitanje za pravo mesto,ali pokusacu.
Kupio sam Graficku Palit 9600gt sonic u maju prosle godine u firmi eurolink 2000 gde sam dobio garanciju 2god.Problem je u tome sto je pomenuta firma bankrotirala,pa je na mestu garantnog lista kojeg imam ostala firma DHS,koja je pretpostavljam glavni distributer.Pozvao sam njih,medjutim oni se prave ludi,pravdajuci se da oni daju robu samo velikoprodajno,iako meni na garantnom listu stoji velikim crnim slovima obelezja njihove firme,i svi njihovi ostali podaci.Sta mi je ciniti u slucaju da mi grafa ode,koga da fatam za gusu.Unapred hvala i izvinjenje ako nije ovo mesto za ovu temu
Kupio sam Graficku Palit 9600gt sonic u maju prosle godine u firmi eurolink 2000 gde sam dobio garanciju 2god.Problem je u tome sto je pomenuta firma bankrotirala,pa je na mestu garantnog lista kojeg imam ostala firma DHS,koja je pretpostavljam glavni distributer.Pozvao sam njih,medjutim oni se prave ludi,pravdajuci se da oni daju robu samo velikoprodajno,iako meni na garantnom listu stoji velikim crnim slovima obelezja njihove firme,i svi njihovi ostali podaci.Sta mi je ciniti u slucaju da mi grafa ode,koga da fatam za gusu.Unapred hvala i izvinjenje ako nije ovo mesto za ovu temu