Šta je novo?

Problem - Notebook - Interna/externa grafika

p3c4

Cenjen
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruke
2
Poena
151
Pozdrav svima, imam veliki problem koji me muci danima. Naime uzeo sam notebook dv3 lap top i muku mucim sa externom grafikom.
Interna graficka je Intel HD, a externa ati radeon hd4500. Probao sam brdo drajvera ali ni jedan da bude pravi, naime kako instaliram drajver pojavi se black screen i nakon toga se nista ne desava, u device manageru se pojavi da je drajver instaliran ali dzabe sto je instaliran kada nece da radi. Nakon black screena potrebno je da uspavam racunar da bih ga vratio u zivot (verovatno da se vrati na internu grafiku). Takodje kada se instalira catalyst ni u jednoj opciji nemam switch graphic i naime toga vidim da nesto nije uredu. Ako imate neku ideju, predlog bio bih zahvalan.

Koristim Win 8.1 x64, windows mi je sam instalirao neke drajvere wdd 1.1 ili tako nesto ali nije to to.
U biosu nemam opciju da disablujem internu graficku...

Help
 
Nakon restarta i nakon paljenja ide black screen zato sto verovatno primary grafiku vuce ati, a sjebani su drajveri, kada se obrisu drajveri pali se normalno... Gledao sam i bios da updatujem ali msm da nema novije verzije...
 
Nazad
Vrh Dno