Šta je novo?

Privatni poziv

Beki

Poštovan
Učlanjen(a)
10.07.2015
Poruke
47
Poena
59
Hteo bih da pitam,da li postoji nacin videti skriveni broj,zvao sam svog provajdera i rekli su mi da oni ne mogu da vide broj , jel to je privatnost mogu samo da podnesem zahtev za uznemiravanje.Predpostavljam da se to vise nece ponoviti,a meni mnogo znaci da saznam taj broj.A time sto ce oni da ga upozore ja ne dobijam nista,moze lako da zameni karticu i opet ista prica.
 
Provajder zna broj, a ti možeš da poneseš prijavu za uznemiravanje. Mislim da ti neće dari broj.
 
Provajder zna broj, a ti možeš da poneseš prijavu za uznemiravanje. Mislim da ti neće dari broj.

Tom prijavom kao sto sam vec napomenuo ja nista ne dobijam,samo uzalud gubljenje vremena.Samo mi nije jasno ako provajder zna broj,zasto ga i on prikriva,trebalo bi po zahtevu saznati broj,i onda takve stvari se ne bi desavale.
 
U principu je glupost što uopšte postoji opcija skrivanja identifikacije.
 
Na MIUI i na FlyMe ima opcija da se automatski blokiraju pozivi sa nepoznatih brojeva.

Verujem i na mnogim drugim android skinovima da ima ista opcija.

Verovatno postoje i aplikacije koje rade taj pos'o.
 
Poslednja izmena:
Postoji dodatna usluga SOCLIP koja kada je aktivirana prikazuje broj iako je broj sakriven. Naravno ta opcija se ne uključuje "običnim" korisnicima.
 
Upravo tako, mada ima tu nekih izuzetaka naravno, video sam par puta moze i da se kupi na nekim sajtovima, sa zlatnim pre paid brojem kosta 200€ recimo, ali regularno ne mozes da zoves operatera i da kazes da ti ukljuci SOCLIP mislm mozes ali bez uspeha 101%.
Ovo je konkretno bio mts broj i tu ti pise da je pokusano skrivanje a i ujedno ti prikaze skriveni broj.
Kad bi imao takvu karticu i posto je malo teze to uraditi za svoj broj, samo presusmeris poziv na tu kartivu sa soclip-om i dobijes broj sa kog si pozivan.
Prosto i jednostavno
 
Bilo nekada, u doba Mobtela. Priličan broj ljudi je imao tu opciju. Odavno ta mogućnost ne postoji, bar za obične korisnike. Bez obzira kako lep broj telefona imaju.
 
Ima na kupujem prodajem , samo ukucajte SOCLIP u pretrazi , cene su od 130 do 300 evra.
 
Tako je zato sam i rekao da ima, ali nisam zeleo da reklamiram nijedan sajt jer je to valjda protiv pravilnika foruma ili mozda nije.
Lako se dobijaju ako si spreman da platis sto je najbitnije, a nekome kome to bas bas znaci mislim da mu ni ta cena nece tesko pasti jer za svoj trenutni broj nece gotovo 101% dobiti, postoji mogucnost ali ne bih o tome.
I onda preusmeriti svoj broj na tu karticu stavis preusmeravanje kad si zauzet na soclip karticu i voila videces broj sa kog te neko zove na tvoj "stari" broj.
 
Nazad
Vrh Dno