Šta je novo?

Privatni parkinzi u blizini aerodroma

Jerry Drake

Poštovan
Učlanjen(a)
27.01.2021
Poruke
234
Poena
95
Da li je neko imao iskustvo sa privatnim parkinzima u blizinu aerodroma?
Po cenama koje nude mi se više isplati da platim parking kod njih nego da plaćam taksi od i za Pančevo.
Neki koje sam našao na netu(a ima ih i više) su
Pritom svi navode da u navedenu cenu ulazi prevoz do aerodroma i nazad.
 
Poslednja izmena:
imas i znanicni parking aerodroma, P11, s kog ima olazak shuttle busa na svakih ~10 minuta...
300din je dnevno, pristojan parking, nema najavljivanja, samo dodjes i uzmes karticu.
Mana je sto nije nadkriven, kao i dobar deo ovih koje si naveo.
Znam da je postojao jedan koji je nadkriven.
 
@Oliver013 ja sam imao iskustva sa aerodromparking-om pre pola meseca. 10 dana za 4900 din je bilo. Odmah po ostavljanju auta na parkingu, koji je ograđena obicna zemlja sa nasutim kamenjem, kombi te preveze do prekoputa NIS pumpe blizu aerodroma. Putnike i kofere/torbe znaci. I kada se budes vratio sa puta, na istom mestu prekoputa pumpe pozoveš br tel i za minut dođe kombi i opet te vrati na parking za par minuta i tu ti naplati.
 
Zvanicni P11 je najjeftiniji, a vecina ljudi ni ne zna za njega. Ogroman parking, nalazi se iza aerodrma, ima besplatan autobus koji vozi iskljucivo relaciju P11 - aerodrom, obicno bez zaustavljanja, ide na svakih 10min od 05-23h, a nakon toga ide na svakih 20min i za 5-6 min je na aerodromu.

 
P11 je najbolja solucija. Od Juznog Bulevara do aerodroma rezervisani taxi mi uzme 2200. Kad uzmem kupon sa aerodroma nazad ne bude ispod 3000 din.
Od tad ostavljam auto na parkingu. Sve preporuke :D
 
P11 ima i mesta sa punjacima za elektricne automobile, ali ne znam da li se i koliko naplacuje punjenje.
 
U globalu, parking na aerodromu nije bas jeftin, pogotovu kada na primer dodjes po nekoga, a avion kasni par sati...za mene licno 300 dinara na sat + svaki zapoceti sat je za mene licno preskupo
 
Još jedan glas za P11. Ubedljivo najisplativije i najmanje cimanja. Kad god sam ga koristio čekali smo onaj šatl autobus ne više od 5 minuta, ako i toliko. A odveze te lepo do samog ulaza ili pokupi sa izlaza kad se vraćaš.
IMG-1f3a4b71a4abe685c30d702f3b3d205f-V.jpg
 
Aerodrom parking pozitivno iskustvo :)
 
I još jedan glas za P11
1-10 dana 300dindži
10-30 dana 200
30+ 100

Ja upao u ovu drugu tarifu, nešto tipa 10 dana i 2h pa račun bio 2.200, smešno u odnosu na bilo koji drugi vid prevoza do Aerodroma
 
Ja koristio MB Car parking za vikend, 1700 din za 3 dana, odma nas odvezli do aerodroma, kad smo se vracali zvao sam ih posle pasoske kontrole i dosli su isto odmah, ostave te/pokupe tamo malo pre kruznog toka. Nismo hteli da rizikujemo P11, ne znam koliko bi cekali shuttle i to, bilo je oko 12 navece u dolasku.
 
Kod Tesla Parkinga (P11), cijena 10-30 dana 200 je važila do 26.07. posle toga su i to digli na 300 dinara. Ja sam otišao na more 28.07. pa sam se iznenadio računom kad sam se vratio posle 16 dana, jer sam računao da će biti po 200 dinara dan kao prošle godine. Ali u svakom slučaju i dalje je to najpovoljnije.
 
Ja koristio MB Car parking za vikend, 1700 din za 3 dana, odma nas odvezli do aerodroma, kad smo se vracali zvao sam ih posle pasoske kontrole i dosli su isto odmah, ostave te/pokupe tamo malo pre kruznog toka. Nismo hteli da rizikujemo P11, ne znam koliko bi cekali shuttle i to, bilo je oko 12 navece u dolasku.
Tačan je taj šatl, bukvalno u minut po satnici na sajtu
 
Ako ide na 20 min treba biti bas baksuz da ti ode ispred nosa, al i ako ode ispred nosa dok se parkiras izneses kofere i dodjes do stanice eto njega opet za desetak min, ja ga nisam nikad cekao duze od 6-7min, a uglavnom idem ili se vracam nocnim terminima. Nema greske sa busom, a i skoro uvek je prazan ili bude par ljudi, tako da se ne misli da je guzva kao u redovnom busu.
 
U globalu, parking na aerodromu nije bas jeftin, pogotovu kada na primer dodjes po nekoga, a avion kasni par sati...za mene licno 300 dinara na sat + svaki zapoceti sat je za mene licno preskupo
Pa ostavi auto na P11 parkingu i idi busom da sačekaš. Prva 3 sata su ti besplatna, nakon toga 300 rsd dan.
 
Da li je neko imao iskustvo sa privatnim parkinzima u blizinu aerodroma?
Po cenama koje nude mi se više isplati da platim parking kod njih nego da plaćam taksi od i za Pančevo.
Neki koje sam našao na netu(a ima ih i više) su
Pritom svi navode da u navedenu cenu ulazi prevoz do aerodroma i nazad.
Najbolji ti je njihov P11. 300 din po danu. Bus ide na svakih 10 minuta. Ja tu parkiram.
I kad sedaš u bus nemoj da sedaš na sedišta do prozora jer su natopljena vodom od klime 😂. Moj sin seo, nije vlažno nego je bukvalno natopljeno vodom.
 
Drago mi je da vidim da imate pozitivna iskustva sa P11, ja sam negde pročitao negativnu recenziju kada su ga tek otvorili i nikako da ga probam...
Svaki put parkiram na "Aerodrom Parking" (logo sa letećim autom) i baš sam zadovoljan kako su organizovani. Parking doduše nije natkriven što je minus.
 
Drago mi je da vidim da imate pozitivna iskustva sa P11, ja sam negde pročitao negativnu recenziju kada su ga tek otvorili i nikako da ga probam...
Svaki put parkiram na "Aerodrom Parking" (logo sa letećim autom) i baš sam zadovoljan kako su organizovani. Parking doduše nije natkriven što je minus.
Nije ni ovaj da znaš.
 
Ali je bar asfaltiran a ne nasut tucanikom.
 
… ali je svakako okružen njivama, pa i vetar i avioni raznose tu zemlju/prašinu, auto će svakako biti prljav kad se vratiš.
Pričam o P11
 
Drago mi je da vidim da imate pozitivna iskustva sa P11, ja sam negde pročitao negativnu recenziju kada su ga tek otvorili i nikako da ga probam...
Svaki put parkiram na "Aerodrom Parking" (logo sa letećim autom) i baš sam zadovoljan kako su organizovani. Parking doduše nije natkriven što je minus.
Isto, koristio sam njihove usluge preko 10 puta u poslednjih godinu dana. Auto će ti svakako biti prljav jer je sve to jedna velika livada, pa čak i da ga ostaviš u garaži, biće prljav.
 
Zvanicni P11 je najjeftiniji, a vecina ljudi ni ne zna za njega. Ogroman parking, nalazi se iza aerodrma, ima besplatan autobus koji vozi iskljucivo relaciju P11 - aerodrom, obicno bez zaustavljanja, ide na svakih 10min od 05-23h, a nakon toga ide na svakih 20min i za 5-6 min je na aerodromu.

To mi treba,ljudi hvala za info. Sledece sedmice putujem za Tunis. Jeftinije mi nego taksi u oba smera
 
Isto, koristio sam njihove usluge preko 10 puta u poslednjih godinu dana. Auto će ti svakako biti prljav jer je sve to jedna velika livada, pa čak i da ga ostaviš u garaži, biće prljav.
Znači, napravili bi novi ozbiljan posao, kad bi auto bio opran u zakazano vreme.
 
Ovi gde sam ja ostavio, peru auto za dzabe valjda preko 10 dana ako ostavis..
 
Peru i ovi (Avio parking) koje smo spominjali, ali samo na papiru :LOL: Meni bar niti jednom nije bio opran, a ostavljao sam dosta puta kod njih.
 
Da li je neko imao iskustvo sa privatnim parkinzima u blizinu aerodroma?
Po cenama koje nude mi se više isplati da platim parking kod njih nego da plaćam taksi od i za Pančevo.
Neki koje sam našao na netu(a ima ih i više) su
Pritom svi navode da u navedenu cenu ulazi prevoz do aerodroma i nazad.
reklama
Peru i ovi (Avio parking) koje smo spominjali, ali samo na papiru :LOL: Meni bar niti jednom nije bio opran, a ostavljao sam dosta puta kod njih.
nije tacno .. zaista peru znam jer sma tamo vec dve godine .. dakle SPAM i konkurencija
Da li je neko imao iskustvo sa privatnim parkinzima u blizinu aerodroma?
Po cenama koje nude mi se više isplati da platim parking kod njih nego da plaćam taksi od i za Pančevo.
Neki koje sam našao na netu(a ima ih i više) su
Pritom svi navode da u navedenu cenu ulazi prevoz do aerodroma i nazad.
reklama .. R Parking je ubedljivo najblizi i najkonkurentniji privanti parking a niko ga ne pominje . iako mi je konkurencija istina je draza
 
Sećam se gledanja instrukcija AerodromParkinga na youtubu. Bukvalno prikazuju konkurente kao prevarante, samo što nisu rekli da ćete završiti kao u filmu pogrešno skretanje ako uđete na parking pre njihovog. I ko nema vremena da proverava stekne utisak da su drugi prevaranti.
 
nije tacno .. zaista peru znam jer sma tamo vec dve godine .. dakle SPAM i konkurencija
Tek sada vidim ovaj komentar...
Biće da si ti "SPAM i konkurencija", ja sam samo izneo svoje iskustvo, a to je da meni lično niti jednom nije bio opran auto. Meni to doduše nije bilo ni bitno, tako da sam njihove usluge koristio i pored toga, ali napominjem samo obzirom da je to bila tema razgovora.
 
Nazad
Vrh Dno