K
Kokos
Guest
Kao prvo pozdrav svima dugo vremena pratim forum i ovom prilikom pozdravljam sve clanove!Nadam se da cu od sada i ja ucestvovati u diskusijama.
Pazario sam oem verziju xp profesional,dobio sam dva cd jedan je neki pripremni koji ne mogu da skontam zasto sluzi kada ga ubacim on da neku pozadinu plavu i izbaci neki crni kvadratic kao da sam u dosu i dalje nemam pojma sta treba da se radi ,pa sam taj postupak preskocio i klasicno digao sa drugog cd-a.
Interesujeme zasta sluzi i kako se koristi taj prvi cd,zatim sta ustvari znaci to oem verzija.
Kada sam instalirao windows posle toga sam instalirao spk1 sa cd koji sam pre skinuo sa neta a zatim uradio update ostalih stvari sa neta,interesuje me gde i kako mogu sacuvati te update jel ne znam gde ih windows smesti i to zbog toga da kada reinstalram windows ne moram da radim ponovo update.
Inace cini mi se {a verovatno uobrazavam da mi vindows brze mnogo radi}.Usput i ako nije soba za male oglase prodajem xp1700+ otkljucan za 50 eura.
Pozdrav svima!
Pazario sam oem verziju xp profesional,dobio sam dva cd jedan je neki pripremni koji ne mogu da skontam zasto sluzi kada ga ubacim on da neku pozadinu plavu i izbaci neki crni kvadratic kao da sam u dosu i dalje nemam pojma sta treba da se radi ,pa sam taj postupak preskocio i klasicno digao sa drugog cd-a.
Interesujeme zasta sluzi i kako se koristi taj prvi cd,zatim sta ustvari znaci to oem verzija.
Kada sam instalirao windows posle toga sam instalirao spk1 sa cd koji sam pre skinuo sa neta a zatim uradio update ostalih stvari sa neta,interesuje me gde i kako mogu sacuvati te update jel ne znam gde ih windows smesti i to zbog toga da kada reinstalram windows ne moram da radim ponovo update.
Inace cini mi se {a verovatno uobrazavam da mi vindows brze mnogo radi}.Usput i ako nije soba za male oglase prodajem xp1700+ otkljucan za 50 eura.
Pozdrav svima!