Šta je novo?

Preporuka

Floumaster

Cenjen
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruke
211
Poena
169
Da li neko zna neku rts koja se ne svodi na hiper produkciju tenkova i jurish??? Neka gde se malo vishe pravi taktika gde vojnik ima vecu ulogu??? :laugh:

Unapred hvala
 
Company of Heroes
Men of War
 
Pored igara koje je naveo G@W i koje spadaju u tvoj opis ja bih dodao i Dawn of War 2 u kojem je akcenat stavljen upravo na taj taktički deo.Inače ovo je SF strategija ali pošto nisi naveo koje okruženje ti odgovra naveo sam je kao logični izbor.
 
Koliko vidim to je ono shto me interesuje :banana: Shto se tice fantastike sasvim je uredu probacu i to

Da li Company of Heroes: Anthology sadrzi sve delove ove igre?
 
Vredi pomenuti i Ground Control 2. Odlicna igra!
 
Apsolutna preporuka. Inace igra i danas izgleda lepo, a podrzava i wide.

Takodje, od istih autora, World in Conflict i ekspanzija Soviet Assault.

Greota sto su ubili Massive.
 
Da li neko zna neku rts koja se ne svodi na hiper produkciju tenkova i jurish??? Neka gde se malo vishe pravi taktika gde vojnik ima vecu ulogu??? :laugh:

Unapred hvala

Nije baš klasični RTS, ali probaj Commandos 3. Tu vojnik ima veliku ulogu... I spremi pakovanje bensedina, čisto da ne oštetiš tastaturu/miš/nameštaj-.:D
 
Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth 1 & 2
 
Brate ZeeGerman-e igrao sam Lord of the rings i nigde ne videh da uloga jednog vojnika bitna chak shto vish i njih deset su chesto nebitni :eyebrows:
 
Blitzkrieg se odlicno uklapa u trazene karakteristike. Total War serijal bi mozda mogao da prodje.
 
Moze i Homeworld mada nisu u pitanju tekovi i vojnici nego svemirski brodovi.
 
A neki moderniji Age of Empires III ? Znaci moze to staro doba pre ngo neka buducnost al bolja grafika?
 
Probaj Warhammer 40k:Dawn of War 2 obavezno!
Igra je kao droga!
 
Vrh Dno