Šta je novo?

Preporuka za wireless slušalice

thetomica

Poštovan
Učlanjen(a)
11.03.2017
Poruke
72
Poena
59
Zdravo ljudi!

Treba mi preporuka za neke wireless slušalice koje imaju kutijicu za punjenje (true wireless ako se ne varam) do 10.000 din.

Stvari koje su mi najbitnije:
- pod VELIKIM brojem jedan: glasnoća (odnosno, radim u firmi pored dva glasna CNC-a i potrebne su mi slušalice za muziku i podcaste ali da nadjačaju koliko toliko CNC-ove)

- autonomija: sa jednim punjenjem minimum 2-3h da potraju

- da budu in-ear sa onom vođicom gumenom ne znam kako se to zove (vidi sliku)

- da su udobne

- i da je koliko toliko kvalitetan zvuk, bitni su mi i visoki tonovi i bass

Hvala ljudi, nadam se da ne tražim nešto što ne postoji…

Btw ove sa slike imam, kad su 100% pune baterija im traje 20min na najglasnije…
1124730A-D7B6-43D2-9E4B-89472902DA7A.jpeg
 
Potrazi noise canceling.
Džaba da nadglašavaš i onda ogluviš.
Ako je okolina baš toliko glasna, možeš i da uzmeš i slušalice za zaštitu preko običnih bubica. Ljudi to normalno rade i meni je bolje rešenje od preglasnih slušalica u preglasnom okruženju.
Inače, postoji tema baš za ovu vrstu slušalica

Pričitaj par strana unazad i videćeš sasvim dovoljno komentara i preporuka da stekneš neki svoj utisak.
 
Hvala puno, i meni su slušalice za zaštitu pale na pamet, ali džabe kada su mi trenutne slušalice sr***e…. Baterija 20min maksimalno traje
 
Moze li preporuka za BT slusalice, naime stare JBL E500BT su pocele da se raspadaju posle 4 godine :). Ono sto mi je bitno je da budu sto glasnije sa jakim bass-om (bass freak), driver size min 50mm kao na ovim JBL, i naravno da budu korak iznad ovih trenutnih, po svim navedenim parametrima. Koriste se za psytrance najvise, neki deephouse povremeno. Naravno, klasika multimedija, filmovi, serije.. Mozda je bitna stavka da svako vece zaspim sa njima na glavi, valjalo bi da budu "čvršće" sto bi rekli. ANC, Google asistent i ostalo me ne interesuje. Budzet do 200e, ne bezim ni od polovnih sa ebay-a.. Hvala unapred.
 
@momsab

Pogledah, ali ovo je za TWS modele..
 
^ Uzeh sad da pogledam ponudu u domaćim prodavnicama, baš slab izbor slušalica koje bi ti odgovarale (do 200€, jak bas a da nije loš zvuk, da su udobne i ostalo što si naveo).
Sa druge strane, TWS modela ima na stotine.

Videh HD450BT na sniženju u nekoliko prodavnica (15990 RSD), možda bi ti te odgovarale (imaju jak bas) a i cena im je ok za naše uslove.
https://www.whathifi.com/reviews/sennheiser-hd-450bt
https://www.pcmag.com/reviews/sennheiser-hd-450bt

Na KP imaš ove AKG za 210€: https://www.whathifi.com/reviews/akg-k371-bt
Odličan zvuk ali izgleda imaju niz mana na drugim poljima.
 
Poslednja izmena:
U tvom slučaju najbitnije je uzeti bubice sa što boljim noise canceling-om pa preko antifon slušalice za buku. Čuvaj uši, ako ih zezneš nema popravke, nećeš moći da čuješ te lepe visoke tonove koji su ti bitni.
Što se tiče noise cancelinga, najbolji su Sony i Bose ali se bežične, sa noise cancelingom ne uklapaju u cenu.
Pošto ti je gornja granica 10.000din, po meni nema bolje kupovine od Samsung GalaxyBuds 2. Imam ih i super sam zadovoljan. Na oglasima se mogu naći vrlo povoljno (70e nekorišćene), udobne su i imaju solidan zvuk kao i noise canceling. Kapacitet baterije bi mogao biti bolji ali ne može sve za 10.000. Ako ti treba da svira 8 sati, moraćeš imati dva para bežičnih bubica.
 
Nazad
Vrh Dno