Šta je novo?

Tablet Preporuka za tablet

Shirakii

Poznat
Učlanjen(a)
01.11.2020
Poruke
65
Poena
40
Nista specijalno, trazim zamenu za laptop. Potreban mi je tablet za osnovno( filmovi, youtube, surfovanje). Budzet do nekih 300-400e.
 
Nije dobro pitanje.

Meni više leži Android --> za telefon. Tablet OS je drugačiji.

Ograđujem se od najnovijih Android tableta, ali kad sam ja sebi tražio uređaj jednostavno nijedan tablet nije bio toliko jeftin za to šta dobiješ od iPada. U međuvremenu sam se navikao na iPadOS (namerno ne pišem IOS), i skroz mi je - OK. Logičan sled stvari posle iPad 9 je sad iPad Pro i kapiram da ne menjam ni telefon ni tablet dok ne crknu.

Pošto mogu da govorim samo iz svog ugla, ako ćeš najbolje od oba sveta, za telefon -> android je bestbuy, za tablet -> apple je bestbuy.
 
Apple tablet je ok ako imas sve ostalo od Apple-a. Android je mnogo "pristupacniji" OS.

Xiaomi Pad 6 je najbolji za cifru do 400e.
 
Kako IPad sada funkcioniše za Apple Store? Ako uzmem taj IPad 9, opet mora neke akrobacije ili se jednostavno registrujem na store?

Imam IPad 2 3G, znam da je uvek bila neka muka, preko hrvatskog Apple store-a, ali sada je to prestar model i više ne može da se loguje na app store.

Povremeno ga koristim za video nadzor, za jednu timer aplikaciju i do pre nekoliko meseci mi je služio za Google Keep kroz browser. Ali je Google izgleda nesto menjao i Keep više ne prikazuje notes :(

IPad jeste mator, ali je dan danas kao nov, baš odaje utisak kvaliteta u ruci. Koliko se sećam, kupljen je u jesen 2011. godine 😱
 
Nazad
Vrh Dno