Šta je novo?

Preporuka za strategije

Damjan1992

Cenjen
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruke
152
Poena
169
Ovako
imam mnogo slab komp(graficka 128,ram 1gb,procesor 1,8),a volim da igram strategije,e sad mene interesuje ima li neka ne bas mnogo zahtevna,ali da nije ni mnogo jadna,samo kolko tolko da imam neku dobru da igram
Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Company of Heroes je must have. :)
 
Pa bas mu i ne bi preporucio Medieval 2 Total War za tu konfu , ima da bude lag show :)

Neke moje preporuke :

Age of Empires , Age of Empires 2 , Warcraft 3 + Frozen Throne , Rise of Nations , mozda Rome:Total War (sve na lov , sa bitkama manjih razmera) , Gangsters 2 ( ,) )

Jovyland , ko zna kako bi mu CoH radio , prilicno je zahtevan :)
 
Poslednja izmena:
Pod obavezno:
Star Craft
Civilizacija - Call to power I i II deo
Red Alert

A mozda najbolja strategija ikada (subjektvni utisak) je: Emperor: Rise of the Middle Kingdom

Sve ovo ima da radi glatko kod tebe.
 
Poslednja izmena:
Stronghold, po meni jedna od boljih strategija i naravno ekspanzija.
 
Warhammer 40k serijal
 
Battle Realms
 
A kada predjes Battle Realms onda predi na ekspanziju Battle Realms: Winter of the Wolf ;)
 
Pod Obavezno:D HOMEWORLD, HOMEWORDL 2. . mozes cak i Sins of Solar Empire da igras na toj konf. . .
 
Poslednja izmena:
Red Alert 2, WC3, Stronghold Crusader, Dune 2000, Heroji 3, Disciples 2 i to je sto mogu da se setim da valja.
 
Igraj StarCraft :)
 
Uzmes lepo Disciples II sa ekspanzijama Disciples II: Servants of the Dark, Disciples II: Guardians of the Light, Disciples II: Rise of the Elves, Disciples II: Gallean's Return i imas sta da igras naredna tri meseca ;)
 
Ljudi moze li jos neka strategija,ove sam skoro sve igrao,vecinu,posto neke nisu htele,pa sada vise nemam sta,ajde ako znate jos po koju dobru,a vi kazite:)
 
Nece moci anno 1404, nije bas nezahtevan.
Probaj Blitzkrieg i pancer phase 1 i 2,vrh su
 
Ljudi moze li jos neka strategija,ove sam skoro sve igrao,vecinu,posto neke nisu htele,pa sada vise nemam sta,ajde ako znate jos po koju dobru,a vi kazite:)

Sins of a Solar Empire. Trebalo bi da ti radi, mislim da nije zahtevna.
Mozes da probas i: Company of Heroes, Ground Control 2, Homeworld 2.
 
Ja sam pre godinu dana imao skoro isti komp, samo 2ghz procesor. Sins of ASE se vukao ko prebijena macka, a ni homeworld 2 nije briljirao, ali je bio ok. Vidi i setlerse 3 i 4, mada su to vise upravljacke simulacije, al ima i vojske :)
 
Stronghold crusader obavezno probaj...Jedna od mojih omiljenih strategija...Ne sjecam da sam proveo toliko vremena uz neku igru koliko uz stronghold...
 
Ovako
imam mnogo slab komp(graficka 128,ram 1gb,procesor 1,8),a volim da igram strategije,e sad mene interesuje ima li neka ne bas mnogo zahtevna,ali da nije ni mnogo jadna,samo kolko tolko da imam neku dobru da igram
Hvala unapred

A koja je graficka? Pretpostavljam da ovo 128 je kolicina rama, ali to ne znaci mnogo.
Koji procesor? Nije isto da li je Pentium 4 na 1.8 ili AMD Athlon na 1.8 (Ovo drugo je mnogo brze). Ili Core 2 koji je brzi od oba (od pentiuma oko duplo na istom taktu). Koliko jezgara.
 
Ljudi posle nove god. kupujem nov komp (2.8 dual core,graficka 512,2gb ram),pa cu vam se ponovo javiti za preporuke,ali sada mnogo jacih i zahtevnijih strategija:)
 
Nazad
Vrh Dno