Šta je novo?

Preporuchite mi neki dobar instrumental...

activated1

Slavan
Učlanjen(a)
12.12.2004
Poruke
3,053
Poena
409
...za pozadinsku muziku. Dobili smo za seminar da napravimo neki program tipa obrazovnog software-a al mi je nekako monotono pa sam mislio da ubacim neku muzikicu u pozadinu al nikako da nabasam na neshto adekvatno pa ako neko ima predlog bio bih mu zahvalan :wave:
 
Tino Izzo · A Hero's Good Bye
Ili nesto smooth jazz
 
Poslednja izmena:
Ne znam, ja sam voleo da slusam ZM i "Jednoj Zeni", narocito u neka davna vremena kad sam ostajao budan do kasno i slusao radio.:smoke:
 
Posto je vidim program a ne dokumentarac onda nadji ringtones od ovih umetnika.
 
Quiet Village-Silent Movie-Utopia
 
Underworld - dark and long...nije cist instrumental, al kao da jeste:)
 
Poslednja izmena:
Hoces brzi,sporiji,instrumental u vidu nekog lounge-a ili zelis neki rock instrumental,lagani ..?Daj neki hint?

Trentemoller - Moan
Trentemoller - Miss you - ovo ti mozda i najvise bude odgovaralo,bar bih ja ovo stavio,jer ujedno je jako prijatno,opustajuce,a sa druge strane,moze lepo da se obrati paznja na prezentaciju;)
Mono - Life in Mono(instrumental)

Imam puno toga na diskovima,pogledacu kasnije pa cu napisati jos neki predlog;)

P.S.Ukoliko ti se svidi nesto od ovog a ne mozes da nabavis,pusti pm.
:wave:
 
Muzika koja ide uz bilo koju prezentaciju - David Helping - Emeralds

Prosto neverovatna melodija!

edit: ne znam koliko ovde ima ljudi koji se zanimaju prezentacijama, video prezentacijama, dvd authoringom i slichno, ali ova "pesma" ima neku posebnu "magiju"... Od ostalih instrumentala koje mogu da posavetujem, muzika iz filmova (orkestralna, u poslednje vreme mi se veoma svidja muzika Stiva Jablonskova iz Transformersa i muzika iz filma Stealth na kojoj je radio BT), zatim dosta stvari od Micheal Oldfielda (npr. sa albuma Tres Lunas) i Amethystium (odlichan elektronski etno ambient).
 
Poslednja izmena:
Hvala svima na predlozima, josh uvek razmatram.

@jafazec ne znam ni sam shta zelim, mislim ja slusham metal, al neshto se ne bi uklopio u prezentaciju :p

Preslushavao sam Vangelisa malo i dobro zvuchi, al josh nisam siguran shta i kako....
 
Potraži The Fountain soundtrack, ima par jako dobrih stvari za to.
 
Metallica - Orion
Metallica - The Call of Ctuhlu :D
 
Vangelis
Jarre
Vollenweider
Morricone
Oldfield
Tangerine dream (cyclone album ;))

sta god od "ovih gore" moze u "background" ;)
 
Samo jedan covek-Pet Metheny
 
Pink Floyd - Echoes
Ali u tom slučaju, bolje bi ti bilo da ti prezentacija zaista bude dobra... :)

edit: da predupredim grdnje, nije potpuni instrumental, ali može biti adekvatna... ako je (pre)dobra za Kjubrikovu "Odiseju", šta više reći... :)
 
Poslednja izmena:
Pink Floyd - Echoes
Ali u tom slučaju, bolje bi ti bilo da ti prezentacija zaista bude dobra... :)

Cek, pa onda moze i Atom Heart Mother :D

@Marty Mistere

Ako se dobro secam a secam se, nocni program Radija Beograd je uvek u ponoc pocinjao sa "Jednoj zeni", a ponoc moras priznati nije bas kasno.
 
Poslednja izmena:
I od mene preporuka Trentmoller - Miss you, ili Les Djinns, u remixu istog autora.
 
Piano Fantasia - Song for Denise
[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BSn_KnbddlM&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BSn_KnbddlM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
 
Cek, pa onda moze i Atom Heart Mother :D

Naravno da može... može i Marooned... i svašta nešto - recimo Interstellar Overdrive,)...

No, još bolje je što je odluka pala na Vangelis... oni su ipak prigodniji za tako neko iskorišćavanje, za razliku od vanvremenskih Floyda... :0)
 
Poslednja izmena:
Les Djinns (iliti Duhovi) je prava stvar za neku prezentaciju, pesma ima subtilnu dubinu, ma odlicna je :wave:
 
Poslednja izmena:
^ Eh, puno je ovde mladih naraštaja, pink provenijencije, moramo biti precizni :wave:
 
Verovatno nisi nasao album AN-KI, poslusaj: "Pervane" sa navedenog albuma, ako ti se dopadne, reci.
:wave:
 
Nazad
Vrh Dno