Šta je novo?

Preporuchite - Dobre Strategije ;]

RaveN_

Slavan
Učlanjen(a)
01.09.2004
Poruke
180
Poena
320
Shta bi ste preporuchili od strategija nekome kome su se svideli Praetorians i Knights of Honor ?
 
Da batali igranje :d
 
i meni se svidela igra Knights of Honor ... razbio sam ih sve... :smash:

Rome Total War je odlicna.... zaraza, Age of Empires III, Cossacks....
 
Warhammer 40.000: Dawn of War je RTS koji bih ti preporuchio :)

Mada, nisi naveo jesi li pochetnik shto se tiche strategija... U tom sluchaju ima josh mnoogoo toga da se preporuchi :D
 
Ja bih zeleo da ti preporucim jednu od najboljih strategija po mom misljenju, a to je Age Od Empires II po mogucstvu sa expanzijom. Samo da bi igrao na XP-u trebace ti patch za AOE2, a The Conquerors radi bez patch-a.

Mozda se neko nece sloziti sa mnom, ali mislim da se graficka detaljnost gubi u 3D-u, i zato je meni AOE2 VRH!

Obavezno probaj ako vec nisi...
 
mislim da se graficka detaljnost gubi u 3D-u

kako neko moze da se slozi sa ovim ?
 
Jedna od mojih prethodnih preporuka...

1. Pre svega, prethodni delovi C&C serijala, Red Alert, Tiberian Sun...

2. Stronghold, svi delovi, podjednako zanimljivi i ekonomski i vojni deo, unikatna igra, kao pravi ljubitelj strategija ne smes je zaobici.

3. TW serijal obavezno probaj. Mix dve vrste strategije.

4. Settlers III, IV deo..., to ti je prava epidemija od igre koliko je zarazna. Veoma komleksna i vrlo zanimljiva.

5. Probaj Commandos, iskreno u secanju su mi ostali samo stariji delovi, svaka preporuka.

6. AOW ti je na foru AOE pa sam zakljuci da li ti se svija (meni licno se svidja)...

7. Emperor: Battle for Dune, takodje preporuka.

8. Warhammer ne smes zaobici...

I da ne nabrajam vise dobrih strategija... Za sve sto te interesuje pitaj, seticu se ja jos dosta do sutra... :)
 
Poslednja izmena:
Definitivno ako su ti se dopali Pretorijanci, probaj Lord Of The Rings i Total War serijale, ako nemas uslove onda setlers 3...
 
AOW ti je na foru AOE pa sam zakljuci da li ti se svija (meni licno se svidja)...
Age of Wonders (ako si na to mislio sa AOW skracenicom), bash i nije kao Age of Empires :)
Barem ne AoW2 - Shadow Magic koji sam igrao...

AoW je vishe u stilu HoMM, TurnBased strategija, nego RealTime strategija poput AoE :)
Moguce da si mislio na AoM - Age of Mithology ;)

Josh preporuka: "Rise of Nations" i "Empire Earth"...
Vrede igranja :)

@Swordfin: i meni nedostaju 2D sprajtovi... Mnogo su mi lepshe tako uradjene jedinice nego one 3d kockice koje su navodno ljudi...
Ali, krastavac. popravice se to vremenom (i jachim hardverom) ;)
 
mozda je mislio na Act Of War...
Koji isto nije kao Age jer je kompleksniji i zahtevniji... u svakom smislu... ali i aksi..act of war je za multiplayer odlican single je mrsav...
 
@_Silent_:

Konacno neko ko me razume! Stvarno mi nedostaje to vreme 2D RTS strategija! Mislim da kada bi se pojavila neka igriva 2D RTS igra, da bi vrlo brzo postala hit!
 
Silent, mislio sam na Age of Mythology... :)

Raven, probaj i Europa Universales, sve delove...
 
Poslednja izmena:
^skidam hearts of iron 2, jel to slichno :)

hvala na predlozima :)
neke od predlozenih sam igrao, a neke upravo skidam ;]
 
Da, moze HoI koji izlgeda kao TW serijal bez komandovanja u bitkama... Kao riziko :)
 
Sim CIty 2000 !?!?! ljudi, najbolja strategija koja se igra godinama:)
 
Onaj ko je igrao Praetorians i KoH sigurno se nece usreciti sa simulacijom kao sto je Sim City... :)
 
djpaan: Sim City nije strategija...
isto kao i sto fudbalski menager nije strategija...
 
Preporucujem Ground Control 2, kao Warhammer samo vise nove tehnologije..
 
Ja sam igrao Praetorians pa sam napravio dugu pauzu sa igricama koju sam prekinuo tek sa pojavom Warhammer 40K - DOW. Najbolja definitivno RT strategija. Sada čekam da probam Company Of Heroes.
 
Dune 2 od Westwooda.
 
eee da .... onaj Dune 2000 je bio xtra.
Warcraft 2, 3
a da te razuverim za sprajtove i 3D probaj ovaj novi Company of Heroes ...
prilično je dobar ;)
 
a kakva mashina treba za coh ?
 
Mislim da sa tom tvojom možeš da se provučeš .... ne znam jedino koliko imaš memorije i ta grafika je malo zastarela. Meni sa Bartonom 2600+, 6600GT i 1.5GB memorije ide glatko ne nekim high ... ne sve na max podešavanjima.
 
igra je gladna memorije... 2 gb postaje krajnji optimum za sve novije naslove... kud sad poskupi :/
 
512 memorije a 9550 je malo klokovan tako da cu da probam ... mozda kupim josh 1gb memorije ;p
 
Nazad
Vrh Dno