Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Jesam i koristim na jednom broju aktivno upravo taj bivši 400 plan (sada Top Plan za 500 din).


Gadjanu ne znači to što si ti uradio nekada, on pita za sada i danas.
Pa ako prenosi broj i on ima pogodnosti, koliko videh Mega mu je jeftinija nego sto su regularne cene.
Meni Top plan za 500 kinti je odlican, sve podmiruje, verujem da je tako i za Mega za odredjen broj ljudi. A ukolioo se trazi bas neki niski paket da se odrzava broj onda klasicna dopuna, nema nista bolje od toga.
Svakako imamo 3(4) operatera pa u zavisnosti od potreba dobra analiza predstoji.
 
Vrati se na njegovu prvu poruku. Sigurno neće plan od 800/1000 dinara da uzima (cena sa i bez prenosa).

Rekao sam šta sam imao na umu i vidim da je čovek (Gadjan) shvatio, dok je ostalo rečeno na temi.

Sa srećom.
 
Ma neću bagri ni da uplatim kredit ako ne moram. Ako nema nekih ograničenja za kasniji prenos broja nazad u globaltel odmah nakon isteka dva meseca.
Ima li neke razlike među operaterima, imaju li neke jajarske fore?
Koliko znam da li imaš ili nemaš kredita na broju ne sme da ima nikakve veze. Samo da je broj aktivan da nije valjda prošlo 3 meseca. Ne znam kako računaju kada ga preneseš i dođeš u mrežu...
Ti brojevi su mi sekundarni ne koriatim ih ne trebaju mi paketi ni minuti. Ali će mi trebati kasnije za hotspot ako dobijem 200gb od globaltela
 
Znaci operateri treba da trose svoje resurse i oni su “bagra i jajare”, a ti bi da “odlezis” kod nekog od njih 2 meseca(zbog pravilnika) i da se vratis u Globaltel zarad free gigabajta? Ima smisla.
 
Imaju li neke jajarske fore? Koliko znam da li imaš ili nemaš kredita na broju ne sme da ima nikakve veze. Samo da je broj aktivan da nije valjda prošlo 3 meseca. Ne znam kako računaju kada ga preneseš i dođeš u mrežu...
U Yettel, A1 i Globaltelu kredit mora da bude u roku važenja da broj ne bi prešao u pasivno stanje. Ranije sam prenosio mts brojeve posle isteka dopune, ali ne znam da li se i kod njih to promenilo. Kod svih minimalno 60 dana od datuma uključenja u mrežu, dok jedino Globaltel radi po starom, tj. 90 dana.
 
И све то може да се нађе на сајтовима оператера, јајара,...
 
U Yettel, A1 i Globaltelu kredit mora da bude u roku važenja da broj ne bi prešao u pasivno stanje. Ranije sam prenosio mts brojeve posle isteka dopune, ali ne znam da li se i kod njih to promenilo. Kod svih minimalno 60 dana od datuma uključenja u mrežu, dok jedino Globaltel radi po starom, tj. 90 dana.
Ovo za pasivno stanje nisam znao. Imam jedan pripejd od Jetela čiji kredit istice 18.5. Bezveze mi više da ga dopunjujem sa 300 dinara, na 2 meseca. Bolje Globaltelu da uplaćujem. Ukoliko bih ga registrovao sutra kod Jetela i odmah potom podneo zahtev za prelazak u Globaltel, imaju li pravo da odbiju prenos ako je prenos podnet 18-og? P.S. Setih se sada da Globaltel šalje kurira sa papirima, znači tek u ponedeljak onda..
 
Ovo za pasivno stanje nisam znao. Imam jedan pripejd od Jetela čiji kredit istice 18.5. Bezveze mi više da ga dopunjujem sa 300 dinara, na 2 meseca. Bolje Globaltelu da uplaćujem. Ukoliko bih ga registrovao sutra kod Jetela i odmah potom podneo zahtev za prelazak u Globaltel, imaju li pravo da odbiju prenos ako je prenos podnet 18-og? P.S. Setih se sada da Globaltel šalje kurira sa papirima, znači tek u ponedeljak onda..
Registruj se i najbolje podnesi sutra do 17h, papiri ti stižu na sutrašnji datum pa ispunjavaš uslove tokom dva dana za proveru tehničkih mogućnosti i prekosutra (subota je po novom radna) Yettel mora da odobri prenos. Lako posle onda kada broj uđe u postupak prenosa.
 
Dan pred istek kredita, poklanjaju net na 30 dana. Nisu se pretrgli baš. Ne pamtim kada su meni nešto davali na mesec dana 😂😂😂
 

Prilozi

  • IMG_20240517_080719_867.jpg
    IMG_20240517_080719_867.jpg
    86.7 KB · Pregleda: 81
  • Like
Reagovanja: uji
Ja poslednjih 6 nedelja nisam dobio internet na Yettel petku, uglavnom samo beskorisni popusti.
 
Dan pred istek kredita, poklanjaju net na 30 dana. Nisu se pretrgli baš. Ne pamtim kada su meni nešto davali na mesec dana 😂😂😂
Ako tokom meseca narednih nedelja budeš dobijao dnevne internete u Yettel petku, sabiraće se kroz taj saobraćaj za 30 dana. 🙃
 
Ako tokom meseca narednih nedelja budeš dobijao dnevne internete u Yettel petku, sabiraće se kroz taj saobraćaj za 30 dana. 🙃
Jetel mi je uglavnom služio za internet promocije, kao trojka, 25 din za 3gb i 3000 minuta.. Ovako pored gomilu neta kod Globaltela više mi nema svrhu, a i povećali su dopunu na 300 dinara i trajanje samo 2 meseca. Bolje Globaltelu da uplaćujem taj novac.
 
😂😂😂

Ovo sve pred istek kredita, ma evo trčim, da dopunim sa 300 dinara i kupim promociju koja se pojavila sada i pitanje kada ponovo.
 

Prilozi

  • IMG_20240517_133922_679.jpg
    IMG_20240517_133922_679.jpg
    25.7 KB · Pregleda: 67
  • Funny
Reagovanja: uji
Da bih to koristio, moram imati kredit na racunu?
Moraš. U pasivnom stanju možeš samo da se javljaš. Ukoliko ti je aktivan VoLTE, posle nedopunjivanja periodično gubi mrežu od 10tak sekundi do čitavog minuta, a ako nije, onda je sve ok, ali ne možeš na internet.
 
Koja je najpovoljnija opcija što se interneta na a1 pripejd tiče? Potrebno je na nekih 10-15 dana recimo 6+ GB. Koliko vidim to jedino ispunjava aktivacija mega plana?
 
potreban internet oko 10-15gb na pripejd broju, kojeg provajdera preporucujete kao najpovoljnijeg,samo mi net treba uvek zadnjih 7 dana ostanem bez istog na glavnom broju
 
@pelemasca

Tu su svi slabi tj skupi su dodaci, A1 nudi 12gb na 7 dana 1200 dinara, Mts 24gb 1000 dinara na mesec dan, Yettel 10gb 1250 dinara na mesec dana.
Ali ako ostanem na pripejdu ja cu vetovatno prebaciti neki broj u Globatel za 999 dinara. U Glibatel prenses broj i platis Frepaid , dobijes 232gb. Svaki sledeci mesec uplatis 300dinara dobijes 5gb. 5gb se dodaje internetu koji ostane iz predhodnog meseca. Po meni najpovoljnije.
 
ja imam u yetelu nekih 20gb+kupujem za inta i face ali uvek mi zafali 10ak gb ,zato gledam da li mogu da prodjem sa jos 500din recimo za to sto mi nedostaje...ovo gore napisano mi je mnogo para,jedino ta komb sa globaltel da uzmem karticu kod njih ,mozda e sim
 
Moze kolko god puta hoces po 5GB. Dodas cim zafali. Za tu namenu definitivno Globaltel.
 
Uzmi mtel karticu i zaboravi na probleme. Zivi slobodno. Yettel pali samo ako ne radi nesto na mtelu. To ti je najapametnija kombinacija. Posebno ako si na yettelu i imaš Android. Mtel je sloboda. Doduse Android sam po sebi je moćan ali uz mtel je neprikosnoven.
 
Jest....mtel kartice se prodaju na svakom cosku.
 
Po meni ti je najbolje da uzmes Hello Stranger u A1 za 500 dinara, jos ako imas eSim onda to odradis i online. Dobijes 20GB za tri dana i ako uplatis u ta tri dana bilo koju dopunu dobijes dodatna 3GB i produzavas za sedam dana.
500+200din, 20+3GB. Deset dana ti pokriva, naravno svakog meseca kupis novi eSim
 
imam e sim slot,ovo u a1 ne izgleda lose.... uklapa mi se u cenu :D
a sta je sa tim mtel karticama jel to toliko povoljno
 
Najeftinije ti je da uzimaš novu Yettel Plus pripejd karticu za 700 dinara svaki mesec kad ti zafali i dobiješ 15GB na 15 dana
Skoro sam preneo broj u Yettel i dobio internet za dve aplikacije tri meseca (doduše tek nakon 5 dana). Ne znam da li to važi i na novim pripejd karticama, ali ako je takav slučaj, onda može još lakše da uklapa.
Po mom mišljenju, najlakše je ovako: Prenos broja u Globaltel, aktivacija Freepaid-a (inicijalni saobraćaj+30GB promo bonus), uz još 200GB zbog prenosa i to produžavati dodatkom 5GB na 30 dana za 360 dinara.
 
Skoro sam preneo broj u Yettel i dobio internet za dve aplikacije tri meseca (doduše tek nakon 5 dana). Ne znam da li to važi i na novim pripejd karticama, ali ako je takav slučaj, onda može još lakše da uklapa.
Po mom mišljenju, najlakše je ovako: Prenos broja u Globaltel, aktivacija Freepaid-a (inicijalni saobraćaj+30GB promo bonus), uz još 200GB zbog prenosa i to produžavati dodatkom 5GB na 30 dana za 360 dinara.
ova akcija pise da vazi do 31.05 , ne znam jel moze bez prenosa broja,tj sa novim brojem
 
Nazad
Vrh Dno