Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Meni se pre nekih 5 sati na dve Telenorove prepaid kartice pojavila promocija PROMO 100GB za 995 dinara. Ne verujem svojim očima.

"100 GB interneta po najvecoj brzini za 995 RSD sa PDV-om. MB mozete da iskoristite u narednih 30 dana"

Sad sam proverio imam i ja to. Al lično ne vidim svrhu pripejda za 1000+ dinara. Ko koristi pripejd očekuje potrošnju mesečno oko 500 dinara. A ovako su sve promocije toliko poskupeli da kako god okreneš izađe 1000+ dinara.
 
Poslednja izmena:
+1, odavno. Osim VIPov Pricaj Sa Svima za 600.
 
Imate i onu telenorovu foru sa zero rating (free saobracaj) za dve aplikacije. Verujem da dosta tinejdzera to koristi. 10GB na Viberu tesko da ce da potrose za mesec dana a kosta ih 0 dinara Eventualno plate neki KLIK pored toga. Plus imaju fraj fejsbuk.
 
je l to kod telenora vezano za neku mesecnu dopunu pa se dobiju fraj gigabajti za dve aplikacije ili je to tako besplatno i nije nicim uslovljeno?

Sent from Galaxy S8
 
Da li Maxi mobile sim prepaid može da se produži na neki elektronski način, od kuće, znam da može uplatom sa trafike ili na kasi u maxiju? Mislim na onaj minimum od 1x200 rsd mesečno.
 
je l to kod telenora vezano za neku mesecnu dopunu pa se dobiju fraj gigabajti za dve aplikacije ili je to tako besplatno i nije nicim uslovljeno?

Sent from Galaxy S8
Samo aktivnom karticom.
Jel moze kod Tln da see prebaci kredit na drugi prepaid broj?
 
Može 200 dinara u roku od 24 h. I kartica sa koje se prebacuje kredit, zadnja dopuna na njoj mora da bude regularno dopunjena (terminal za dopunu, vaučer, banka, kreditiranje sa postpaida..). U prevodu, ako je na neki broj prebačen kredit sa drugog pripejd broja, on dalje ne može da kreditira drugi pripejd dok se ne dopuni na neki od gore navedenih načina. Prebacuje se tako što se šalje poruka na broj 9860 u formatu
Dbt 0631234567 200. Tom prilikom naplaćuje se poruka u iznosu od 3.6 rsd sa PDV. Takođe može da se šalje i preko aplikacije Moj Telenor i tu nema tog troška od 3.6 dinara.
 
Cool, tnx. Imam 200din na broju, da bi imao aktivan 4G za CellMapper, a ne koristim ih. Isticu 19., taman da ih prebacim nekome... ako nadjem nekoga na Tln prepaidu uopste.
 
Poslednja izmena:
Potrebna mi je jedna informacija u vezi prepaid paketa kod Telenora, ako aktiviram dodatak poruke L koji traje 30 dana od dana aktivacije, da li je dodatak jednokratan ili se automatski ponovo aktivira nakon tog perioda?
 
Cene su haos, prve dve su za 1/2 dana, a druga je 60e skoro za 10gb :)
Cak i bez BonBon kartica ovo je bezobrazno - a sto je najgore, ovo je najbolja ponuda kod nas ;)
 
Bonbon je majka.. a ove ponude na pipeticu ne treba komentarisati.
 
Sta reci tek o Tln "promociji" 20MB dnevno za 300RSD :)
 
Te postpaid roming tarife nisu ni zamišljene da zamene lokalni pripejd. Već da se nađu kad zatreba nešto hitno da se odradi.
 
Ima neka promocija na mts pripejdu od valjda 1gb ako se uplati kredit,pa oce sestra da joj uplatim jer je na telenoru spucala sve,a i da joj mts ne ugasi karticu jer ne uplacuje cesto.
E sad mene zanima ako joj ja sa mog pripejda posaljem-prosledim taj kredit,oce moci i tako da aktivira tu promociju?


Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ne bas, kao i na Telenoru, prepaid na prepaid ne produxava kartice/kredit.
 
Drugarici koja ne živi više u Srbiji je istekla prepaid kartica (mts). S obzirom da dođe jednom u 6 meseci, postoji li mogućnost da je nekako oživi i odmah prebaci u telenor (jer kartica ističe tek posle godinu dana), ili postoji neko drugo rešenje?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Zavisi u kojoj je meri istekla, odnosno kad je poslednji put dopunjena. Ako nije prošli godinu dana od poslednje dopune jednostavno dopunom će je ponovo aktivirati i može da radi prenos.
 
Generalno, moze i da vrati broj i ako je proslo godinu/dve, ali za to nema garancije, tj. mozda je vec nekome dat na koriscenje ako godinu dana nije dopunjavan.
 
Dobio sam iz MTS-a prilikom produženja postpaid ugovora i prepaid karticu sa 10.000 min/sms, nisam je još aktivirao. Može li ona da se koristi za plaćanje parkinga?
 
Moze, ako dopunis kredit.
 
Čovek je hteo da pita, da li sa onih 10000 min/sms može da plaća parking ;)
 
Nazad
Vrh Dno