Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Ja uplatim ranije i uvek mi smanje broj dana (ukradu)
Produženje se računa od dana dopune za narednih 30 dana, a ne od roka važenja promocije. Malo jeste glupo, ali tako je. Isto sam uplaćivao po dva dana ranije i onda skratio letos pred godišnji, rekoh, ajde kad bude došlo vreme za februar taman, to se hvata početak, ja ionako produžavam dodatak za ceo mesec do konačnog datuma isteka.
 
Novo 2016. Novo
 
Je l' uspeo neko da dopuni kredit online na A1? Meni izbacuje neku serversku grešku, pa sad ne znam je l' to samo kod mene ili im je generalno pao server za online dopune....
 
Treba mi mobilni postpejd internet ( paket 150-200 GB mesečno). Gledao sam ponudi naših operatera. Kolege su pominjale mogućnost potpisivanja ugovora preko agenta koji može da obezbedi povoljnije uslove ( kvalitetniji ruter i popust na pretplatu). Šta biste preporučili?
 
Treba mi mobilni postpejd internet ( paket 150-200 GB mesečno). Gledao sam ponudi naših operatera. Kolege su pominjale mogućnost potpisivanja ugovora preko agenta koji može da obezbedi povoljnije uslove ( kvalitetniji ruter i popust na pretplatu). Šta biste preporučili?
Yettel. A možda i A1 ali je meni Yettel bolji.
 
Jel može neko da proveri kome radi aplikacija sta je danas na poklonu?
A1 prepaid
 
Da li je isto kao sa onih 1000gb na god dana. Ako zelim da obnavlja promociju, do kada mogu?
Ne, nije. Imaš opciju da nakon dopune od 1000 i više dinara dobiješ 24GB na 7 dana i/ili da kupiš 24GB za 1024 dinara na 30 dana kao jednokratni dodatak (što znači da u slučaju automatske obnove, opet se skida 1024 dinara kredita i 31. januar je zadnji dan dostupnosti aktivacije dodatka).
 
Preskupo za razliku od onih 1000gb. Za 1000gb se samo uplaćivalo 500din. koje nisu skidali,a ovde uzimaju 1000din. Mada je meni ostalo više od 900gb 🤣 Kontam da će to da mi skinu sve sl.mesec
 
Bilo bi zanimljivo videti da li se sabiraju gigabajti iz različitih promocija. Mislim da oni ne prave razliku odakle su gigabajti, već ih prosto sabiraju, čime bi se mogao produžavati rok važenja.
 
Pitam korisničku službu, ok uplatim danas, prodje 30 dana, šta onda da li će važiti taj paket pa da ga ponovno obnovim, likuša kaze naravno automatska obnova važi. Sačekam par minuta, javi se druga i pitam isto, kaže nazalost nemam informaciju izgleda da će moci da se aktivira do napomenutog datuma. Auuu...
U fazonu neće važiti kao 1000gb da ih koristiš a uslov beše 500din uplata na mesečnom nivou...
Bas bas siromašna ponuda
 
Pitam korisničku službu, ok uplatim danas, prodje 30 dana, šta onda da li će važiti taj paket pa da ga ponovno obnovim, likuša kaze naravno automatska obnova važi. Sačekam par minuta, javi se druga i pitam isto, kaže nazalost nemam informaciju izgleda da će moci da se aktivira do napomenutog datuma. Auuu...
U fazonu neće važiti kao 1000gb da ih koristiš a uslov beše 500din uplata na mesečnom nivou...
Bas bas siromašna ponuda
Znači onih 24GB se neće moći mesečno obnavljati kao 1000GB nego samo do 31.01.2024.?
Znači i kad istekne promo period, može se koristiti 24GB mesečno? (ako imaš kredita na računu naravno).
 

Prilozi

  • Screenshot_20231219_120016_Chrome.jpg
    Screenshot_20231219_120016_Chrome.jpg
    120.4 KB · Pregleda: 16
Da li je povoljnije kod mt:s ili A1 pripejd tarife?
Čoveče. Nekad imam osećaj da se zezas 🤣. Identična im je cena. Sa time da A1 ima dodatno moćni plan... Obe mreze su dosta dobre, bas bi trebalo da stave statistiku koliko GB mreza daje u proseku... A1 po kvalitetu izvlači naravno plus sto ima volte na prepaidu.
 
Poslednja izmena:
Da li ti je telefon podrzan od strane A1 za VoLTE uslugu?
 
Nazad
Vrh Dno