Šta je novo?

Premier divx problem

  • Začetnik teme Začetnik teme vladan
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

vladan

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2002
Poruke
101
Poena
619
Posedujem Divx film na dva CD-a. Hteo bi da ga spojim u jednu celinu.
Probao sam u Premiru i savrseno se uklapa, ali nema zvuka.
Da li je neko pokusao isto, ili zna resenje.

U napred Hvala. 🙂
 
U Premieru neces moci to uraditi (bar ne u verziji 6.0) jer je zvuk na Divx-u uradjen u MP3 sto Premier ne podrzava (obecali su da ce omoguciti u verziji 6.5 koju ja jos nisam probao, a izasla je vec).
Za ovo sto ti zelis da uradis preporucujem ti program VirtualDub.
Mozes ga skinuti sa www.virtualdub.com "tezak" je oko 1 MB i dzaba je.
Proburlaj malo po help-u i naci ces opciju join sa kojom ces spajanje vrlo lako i brzo odraditi.

srecno :wave;
 
Proba sam da download.
Svi fajlovi su oko 10 KB. i ostecene su zip datoteke.
Da li znas koi radi.
 
Nazad
Vrh Dno