Šta je novo?

Predlog oko programa.....

Dzoni_m

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
504
Poena
619
Corel-ov Bryce 5 sluzi za 3D modeliranje i animaciju, i radi isto sto i Maya 6 ili 3d studio max ispravite me ako gresim jer za ova dva zadnja znam cemu sluze i sta rade ali za ovaj Bryce nisam nikad cuo.Samo mi recite da li brayce ima nesto sto ova dva druga nemaju mada bi oni trebali predstavljati najbolje alate za animaciju
 
Corel Bryce služi za kreiranje 3d terena i kao takav nija zamena za Mazu niti 3d studio max, ali je sigurno bolji od njih na svom polju, ako ne kvalitetom rezultata, onda sigurno brzinom kojom se stiže do njega, jer je usko specijalizovan.
 
da kao što Laza reče, brzinom pleni jer je za to specijalizovan!!!
imaš neke predefinisane modele, recimo planina, drveća i sa par klika mišem i pustiš da ti izrenderuje i dobiješ pejzaže! još malko popraviš i ako imaš mašte dobiješ slike od kojih zastaje dah!!!! :)
znači ja bih samo dodao da Bruce3d služi najuže za modeliranje pejzaža a Maya i 3DSM za kompletno 3d modeliranje i animaciju!
 
ako te interesuje bash modelovanje pejzazha, dobra ako ne i superiorna alternativa Brajsu je Vue D'Esprit. Nestandardan naziv za program ali to nimalo ne umanjuje kvalitet koji se moze videti u galeriji na sajtu http://www.e-onsoftware.com/Gallery/
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno