Šta je novo?

Predlog android telefona do 300e

Ja sam primeto na stocku. Za recent apps mu trebalo ~2s, nekad i u podešavanjima zna da zakasni, ali ništa alarmantno i preko čega se ne može preći. Problem je 2k displej,ali kada se namesti cpu governor, to sve nestaje. Meni su jedine mane ovog telefon ekran, bio bi perfektan telefon kada bi imao 1080p ekran,a i trajanje baterije bi bila bolje.
 
Ako mts jos uvek daje 50% popusta (uz 2 god. ugovor bez uzimanja telefona) onda to svakako treba iskoristiti ma koji telefon da odabere, onda moze da kupi G4 iz oglasa ili bas mts primerak Z2 za oko 300e i to je to, mnogo vise se isplati nego platiti mts-u i 300e za fon i pune iznose racuna u toku 2 godine.
 
Gde to ima z2 nov za 300? Ili g4 za 350? Prodao sam z2 za 330 i to me covek cekao 10 dana da stigne iz mts-a. A g4 kupio nov za 390. Ako imate neke "tajne" kanale obavestite i mene da ne pucam pare 🙂
 
Nazad
Vrh Dno