skydiver
Čuven
- Učlanjen(a)
- 04.12.2003
- Poruke
- 689
- Poena
- 620
Da li znate da neko radi prebacivanje filmova sa, ja mislim da je to 8mm film, stari format bez zvuka koji se pusta na projektoru, u neki digitalni format DVD, dvix nebitno?
Moze u Beogradu, Kragujevcu, Kraljevu???
Imam gomilu nekih snimaka koje je cale uradio kad smo ja i burazer bili klinci, i bas bi voleo to da prebacim, sto da bih mogao da odgledam (crko mi projektor), sto da bi sacuvao!
Hvala unapred.
Pozdrav! :wave:
Moze u Beogradu, Kragujevcu, Kraljevu???
Imam gomilu nekih snimaka koje je cale uradio kad smo ja i burazer bili klinci, i bas bi voleo to da prebacim, sto da bih mogao da odgledam (crko mi projektor), sto da bi sacuvao!
Hvala unapred.
Pozdrav! :wave: