Šta je novo?

Prebacivanje podataka i app sa Androida na Iphone

jagorcevina

Poznat
Učlanjen(a)
28.05.2019
Poruke
5
Poena
42
Zdravo. Kupila sam sestri Iphone u UK, i sada treba da joj prebacim sve podatke i aplikacije sa Android telefona. Ja nikada nisam koristila Iphone pa mi je to totalna nepoznanica. Pogledala sam nekoliko youtube videa na YouTube-u, ali sam procitala da postoji problem sa whatsapp-om i viber-om. Da li je neko imao iskustva sa tim i da li ima neki koristan savet?
I drugo pitanje, moja sestra zivi u CG, ali ima i srpski broj mobilnog. Koju zemlju bi bilo najpametnije izabrati za appstore?
Svaka pomoc je dobro dosla.

Hvala unapred
Irena
 
Podatke sa whatsappa možeš da prebaciš, sa Vibera ne može za sad. Najbolje je da odabere Ameriku za appstore, jer neke aplikacije nedostaju na srpskom, tipa YouTube. Jedina "bitna" od naših koju nema na američkom (a da sam ja primetio) je Lidlova
 
koristan savet... pa dovoljno je to sto si joj kupila telefon, veoma lep gest, nema potrebe da se cimas sa personalizacijom i instalacijom aplikacija, neka ona to odradi kako zeli, ipak je to njen telefon. sve apps koje postoje na androidu postoje i na ios.

a sto se tice how to... pa internet je cudo, imamo google, tako je lako danas doci do informacije
 
Podatke sa whatsappa možeš da prebaciš, sa Vibera ne može za sad. Najbolje je da odabere Ameriku za appstore, jer neke aplikacije nedostaju na srpskom, tipa YouTube. Jedina "bitna" od naših koju nema na američkom (a da sam ja primetio) je Lidlova
Hvala ti puno.
koristan savet... pa dovoljno je to sto si joj kupila telefon, veoma lep gest, nema potrebe da se cimas sa personalizacijom i instalacijom aplikacija, neka ona to odradi kako zeli, ipak je to njen telefon. sve apps koje postoje na androidu postoje i na ios.

a sto se tice how to... pa internet je cudo, imamo google, tako je lako danas doci do informacije
Ma ja to hocu da joj sredim jer se bolje razumem u te stvari. Hvala ti na odgovoru.
Uh bilo bi lepo, ali krastavac.
Skini Move to IOS na Android telefonu i možeš da prebaciš podatke (Viber djub*e ne može).
Slazem se za Viber ali sta mozes kada vecina ljudi ga koristi u Srbiji i moja sestra ne moze bez njega jer su neke zvanicne grupe za skolu na Viberu. Uciteljica tamo komunicira sa roditeljima. 🙄🙄
 
Poslednja izmena:
Podatke sa whatsappa možeš da prebaciš, sa Vibera ne može za sad. Najbolje je da odabere Ameriku za appstore, jer neke aplikacije nedostaju na srpskom, tipa YouTube. Jedina "bitna" od naših koju nema na američkom (a da sam ja primetio) je Lidlova

YouTube ima na srpskom app storu vec neko vreme...

Inace meni Move to IOS nije radio kad sam bila uzela prvi iphone... Tada je bio neki bag, i nista nije moglo da se prebaci.
Zato mi je sad prelazak sa IPhon-a na novi iPhone bio milina, bez ikakvog cimanja i maltretiranja prekopiran ceo telefon...
 
YouTube ima na srpskom app storu vec neko vreme...

Inace meni Move to IOS nije radio kad sam bila uzela prvi iphone... Tada je bio neki bag, i nista nije moglo da se prebaci.
Zato mi je sad prelazak sa IPhon-a na novi iPhone bio milina, bez ikakvog cimanja i maltretiranja prekopiran ceo telefon...
Ok, hvala. Sta da se radi ako Move to iOS ne radi?
 
Nazad
Vrh Dno