masnikosa
Slavan
- Učlanjen(a)
- 26.07.2005
- Poruke
- 543
- Poena
- 319
Praktica digitalac.Model dcz 2.2 S.Koliko bih mogao da trazim za njega jer sam kupio soni a sta ce mi dva.Aparat je koristen, nije nesto ali za zezanciju i prvu pomoc ok.Puno je 50 evrica?Evo karakteristike.Kaze da je 2.2 Mpixela mada na njemu pise 2.0.
http://www.letsgodigital.org/en/camera/specification/288/show.html
http://www.letsgodigital.org/en/camera/specification/288/show.html