Šta je novo?

power strip 3.2 final

  • Začetnik teme Začetnik teme ctebah
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

ctebah

Čuven
Učlanjen(a)
14.05.2002
Poruke
235
Poena
619
kako da registrujem program, obiso sam ceo net i nisam nasao krak za ovu verziju, uzasno me nerviraju 'tips at startup' sto ne mogu da se iskljuce, predpostavlajm da sa registrovanom verzijom mogu.

aj ako neko ima krak nek mi ga posalje na mail: [email protected]
 
koliko vidim nemate, aj ako moze onda posaljite mi neku verziju za koju imate krak, znaci pstrip x.xx + krak na mail

poz!
 
Nazad
Vrh Dno