kako da registrujem program, obiso sam ceo net i nisam nasao krak za ovu verziju, uzasno me nerviraju 'tips at startup' sto ne mogu da se iskljuce, predpostavlajm da sa registrovanom verzijom mogu.
aj ako neko ima krak nek mi ga posalje na mail: [email protected]
aj ako neko ima krak nek mi ga posalje na mail: [email protected]