Šta je novo?

Povezivanje dvd uredjaja sa računarom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

M3

Čuven
Učlanjen(a)
06.01.2004
Poruke
2,380
Poena
680
Dakle, stara je tema ali očito negdje griješim... Elem, kako sam renovirano stan, a dvd više ne koristim odlučio sam da ga povežem na komp. Odličan je sistem i prelijep, pa se zvučnici vrhunski uklapaju u sobi. Kako je to 5.1 sistem, uzeo od sistema 2 + wufer, podesio Aux na dvd i činč (crveni - bijeli u dvd) a 3.5mm u zvučnu.

Kako je generalno meni sve u milimetar što se tiče mjesta u sobu, tako da nisam siguran da li sam prilikom montaže uredjaja u stolu oštetio kabal (a kasnije jesam) jer kad sam uključio sistem i pustio muziku samo je radio 1 zvučnik i wufer.

Zvučna kartica je integrisana realtec na matičnoj (asrock b560m pro 4) tako da bi trebalo to da radi.

Ima li kakva caka kako bi to normalno radilo 2 + wufer, ili sam ja oštetio kablic prilikom montaže pa to nije radilo tom prilikom?

Svakako cu ga sjutra uzeti ali bolje prvo da pitam... Hvala ☺️🙌
 
Bilo bi mnogo lakše da lepo napišeš o kom se uređaju radi ili još bolje da okačiš slike konektora na uređaju i konekcije na računaru, pa će već neko reći šta i kako povezati.
 
Bilo bi mnogo lakše da lepo napišeš o kom se uređaju radi ili još bolje da okačiš slike konektora na uređaju i konekcije na računaru, pa će već neko reći šta i kako povezati.
Drugar bez filozorifiranja ☺️🙌
Riješeno je, kupljen novi kabal i sve radi perfektno. Nema tu nikakvog filozofiranja sve je stvar logike i mora da radi, ali ajde reko da pitam, a i valja da ostane možda nekome bude trebalo. Može lock.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno