Šta je novo?

potrebna verifikacija twitter naloga preko online sms servisa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sexy-NOT

Cenjen
Učlanjen(a)
16.04.2012
Poruke
110
Poena
169
Zaključali su mi twitter nalog i traže da im dam broj mobilnog da bi mi putem sms poruke poslali verifikacioni kod.

Postoji gomila online sms servisa za primanje sms-ova (slanje sms-ova me u ovom slučaju ne zanima). Isprobao sam gomilu i za sada nisam naišao na neki koji će da uspe sa twitter-om.
Imate li neki predlog, koji od online sms-ova da isprobam ?

Primetio sam da tako za****vaju ljude i sa google nalozima. Džaba što ljudi imaju sigurnosna pitanja napisana prilikom pravljenja naloga, to više nije ni u opcijama za način provere da li si ti stvarni vlasnik naloga, sada insistiraju na tome da te kontaktiraju putem telefona.

Tu ima dva problema; jedan je očigledno zadiranje u privatnost i rušenje anonimnosti, a drugi je da li se međunarodno slanje/primanje sms-a tarifira skuplje.
 
Jesi li platio bilo kada za prijem neke poruke, u romingu ili bilo gde?
 
По ком основу је тражење броја телефона задирање у приватност? Нико никога не з**** тиме што се тражи број телефона као додатан начин за аутентификацију приликом логовања.
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa daj im broj tvog telefona da ti posalju SMS. Oni su tako dobri i fini, evo bas se prisetim banke koja je delila moj broj telefona pa sam sabrao 2+2 i zabranio svaki kontakt sem na e-mail. Pa nas dobri google kojoj je skoro poslao mojoj zeni sta je sve radila, gde je putovala i u koje prodavnice ide, kako je to setovalo , dozvolila je sigurno a da nije ni skapirala sta ce da rade. Bukvalno je prate, te informacije se prodaju to je roba. Google , Facebook, Twiter bukvalno imaju dosije o svakom coveku koji ima mobilni i na internetu je. Nema privatnosti na internetu ima da das podatke koje ti traze inace ne mozes da koristis. Imas varijantu da kupis one bolnicke mobilne koji samo za to sluze, uzmes i par kartica i menjas. Nije android SMS stize, uradis autentifikaciju i miran si, za nesto drugo promenis karticu pa opet isti fazon
 
Evo gledao sam cenovnike 2400 telefon najprostiji, ima sms ima 2 kartice, taman za aktivacije. Kad aktiviras odes u MTS i naprave ti karticu sa tim brojem za androidza android
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno