Šta je novo?

Potrebna pomoć oko kupovine TV-a

NixyJungle

Čuven
Učlanjen(a)
02.12.2002
Poruke
555
Poena
620
Pozdrav.

Hoce keva nov TV, kaze ne vidi prevod kad gleda filmove na ovom malom TV-u, EI prozivodnjaa iz 1990. :) a TV je zmaj, radi vec 22 godine i nista mu ne fali :))

Posto ja bas i ne gledam TV, a svega par TV stanica emituje HD, misljenja sam da uzmem neki CRT TV za 13.000 dinara. Preferiram CRT tehnologiju (kod TV-a) zbog veceg raspona boja.

Ako bih uzeo LCD ili LED, 32" je bar 30.000 dinara (preveliki trosak, a ne gledam TV cesto), a opet, boje nisu nesto, a na rezoluciji 1366*768 ce svi domaci programi da izgledaju razmrljavljeno, tj. slika nece biti cista i ostra kao na 640*480 rezoluciji :p

To su neka moja razmisljanja. Sta vi mislite? Please neki savet. Sto se tice TV-a, ne razumem se bas u njih :) pa da ne napravim gresku prilikom kupovine :)

Ukoliko uzimam 16:9 TV, da li je bolji LCD ili LED, koja je razlika?

Za 2-3 metra odstojanja, nadam se da je 32" dovoljno. Razmisljam o 36" ako postoji, ali za sad nisam video takve modele.



edit: S obzirom da nisam pronasao mesto na forumu gde bih mogao da pitam o zamrzivacima i ves masinama, nadovezacu se ovde :)

Da li se neko razume u odabir zamrzivaca i ves masina. Da li je bolji no frost ili samootapajuci. Da li je bolje uzeti ves masinu koja ima i sušenje veša ili ne. Eventualno neka preporuka modela ili proizvodjaca.


Hvala unapred ;)


edit: ja se izvinjavam, pitao sam u pogresnom delu foruma, zaboravio sam na sekciju "sta da kupim od..."
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno