Šta je novo?

Potreban serijski kabal

  • Začetnik teme Začetnik teme ostres
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

ostres

Slavan
Učlanjen(a)
06.07.2004
Poruke
397
Poena
319
Dobio sam neki skener ali bez kabla. Prikljucak je RS232. Da li to moze jos uvek
negde da se nadje.
Usput i teoretsko pitanje moze li da proradi ako ga prikacim preko kabla koji na strani za racunar ima USB?
 
Probaj bilo gde gde prodaju polovnjake iz uvoza...
 
Nazad
Vrh Dno