Šta je novo?

Potreban savet za iTunes

Lazarus

Čuven
Učlanjen(a)
21.04.2004
Poruke
334
Poena
620
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
Dobar dan.

Hard disk, na kome mi je bila čitava iTunes biblioteka je otišao dođavola... :crash:

E sada, zanima me da li postoji mogićnost da u iTunes uvezem sve stvari koje mi se nalaze u iPod-u ili jednostavno moram da krenem od nule, tj. da ponovo uvozim fajlove sa harda u iTunes, a zatim da punim iPod??

Drugim rečima, da li sam :wall: ili sam :banana:??

Hvala unapred.
 
ne moras, ALI treba ti Winamp i plugin za iPod (iPod_Support_v2_03p01) http://www.mlipod.com/

instaliraj winamp i plugin...u media library-u izaber svoj ipod->ipod tools->copy to hard drive all songs not in ML...i to je to
 
Poslednja izmena:
Znači ipak će da bude :banana: .

Hvala ti.
 
barem tako ja prebacujem, mnogo bolja (brza) kombinacija nego iTunes
ako ti nesto jos treba cimni...
 
Imam ja jedno pitanje u vezi sa iTunesom.
Kada ubacim kompletan album odjednom u iTunes, ako se bilo gde u artist title-u nalazi varijacija (feat.; &; duet) on mi ne prepoznaje kao jedan album, nego svugde gde se razlikuje artist pravi novi album.
Ovo izuzetno iritira zato sto je nemoguce napraviti CowerFlow koji normalno izgleda, a i obican Library.

P.S Probao sam da selektujem sve pesme sa jednog albuma i da im upisem ime albuma zajedno, ali ni to ne radi.
 
Imam ja jedno pitanje u vezi sa iTunesom.
Kada ubacim kompletan album odjednom u iTunes, ako se bilo gde u artist title-u nalazi varijacija (feat.; &; duet) on mi ne prepoznaje kao jedan album, nego svugde gde se razlikuje artist pravi novi album.
Ovo izuzetno iritira zato sto je nemoguce napraviti CowerFlow koji normalno izgleda, a i obican Library.

P.S Probao sam da selektujem sve pesme sa jednog albuma i da im upisem ime albuma zajedno, ali ni to ne radi.

aj probaj neki program za mp3 tagove, mozda ti on pomogne...ja koristim mp3tag koji sasvim solidno odradjuje svoj posao http://www.mp3tag.de/en/

meni je za svaku pesmu->
filename:ime pevaca feat. drugi pevac - ime pesme , a u tagovima mi stoji

artist : originalni pevac (odnosno onaj ciji je album)
i u
title: ime pesme (i u zagradi feat. pa ime drugog pevaca)

tako sam uredio sve moje pesme, jes' da malo smara u pocetku to sortiranje ali posle je lakse...
 
Poslednja izmena:
Yamipod, SharePod... ima ih jos...
 
Ajde jos jedno pitanje - da li moze ikako da se izbegne glupo sortiranje pesama po albumima kada se izabere All opcija od jednog izvodjaca? Hocu da ih sortira po abecedi a ne po albumima (u stvari uopste ne zelim da mi pomaze oko sortiranja!).
 
Ajde jos jedno pitanje - da li moze ikako da se izbegne glupo sortiranje pesama po albumima kada se izabere All opcija od jednog izvodjaca? Hocu da ih sortira po abecedi a ne po albumima (u stvari uopste ne zelim da mi pomaze oko sortiranja!).

i mene to nervira...a ipak volim da imam napisana imena albuma...nervira me i ono "the" ispred imena grupe...stavim The Pussycat Dolls...a on ih sortira pod p...
i ja bih hteo da znam kako ovo da izbegnem...
probaj da se raspitas na http://forums.ipodhacks.com/ (imaju sve i svasta)

i jos nesto: jel zna neko razliku izmedju iPod-a za EU i USA...negde sam procitao nesto vezano za zvuk da je ogranicen na odredjen db (valjda kao AVLS na sony-ju - da ne osteti usi)...moj je iz usa pa me zanima
 
Poslednja izmena:
Ajde jos jedno pitanje - da li moze ikako da se izbegne glupo sortiranje pesama po albumima kada se izabere All opcija od jednog izvodjaca? Hocu da ih sortira po abecedi a ne po albumima (u stvari uopste ne zelim da mi pomaze oko sortiranja!).

Znaci presao si sa iRiver-a na iPod. :zgran:

Cccc... :smash:
 
Ko ima ovaj Anapod ?
kako radi ?
 
pa po nekim forumima je hvaljen, ali ga ne koristim, vec imam proverenu kombinaciju winamp+plugin...
 
Da ali winamp nije resenje za video i fotke ?
Nov sam u ipod vodama pa mozda postavim i neko glupo pitanje :)
 
Ko ima ovaj Anapod ?
kako radi ?

Ja bih samo da pohvalim doticni program ... dosta sam se mucio sa ovim problemom : Drugar mi je doneo Ipod Shuffle prva gen. koji apsolutno cudno radi ... jedva sam ga update-ovao jer cim ukljucim Itunes on se zablokira tj prepozna ga pa se zablokira pa moram da ga vadim iz USB-a i vracam i na neki cudan nacin se on update-uje, medjutim taj update mu nista ne znaci, pokusao sam i Ipod reset utillity ali ista prica , medjutim sa ovim programom mi se cini da je uspeo da proradi ... kakvo mucenje ...
 
Vrh Dno