Šta je novo?

Potreban program za legalno gledanje filmova

prvo i prvo, kazna za pirateriju na ovom sajtu je streljanje. kratko i jasno.

pod dva, legalno gledanje filmova je gledanje filmova čije legalne primerke poseduješ na disku (DVD, BluRay) - media player classic, vlc player su besplatni programi za gledanje diskova.
ripovi (neovlašćene kopije diskova) su nelegalni i podležu sankcijama iz prvog člana.

filmove možeš izvestan period legalno gledati, ali ne i daunloadovati (preuzimati digitalnu kopiju sa interneta), ili snimati , ukoliko si pretplatnik streaming servisa, među kojima je Netflix, i njemu slični.

pirateriju, i svaki oblik podsticanja na kršenje odredaba iz člana 1. treba odmah prijaviti policiji, a nakon toga i moderatorima ovog sajta,
kako bi oni primenili odgovarajući pravni lek (koji je u ovom slučaju, smrtna kazna streljanjem).
 
Evo ti jedan sasvim solidan predlog i to potpuno besplatno, izguglaj "filmovi online" i gledaj besplatno do mile volje. :)
 
Nije on trazio besplatno, nego legalno.

legalno recimo mozes gledati filmove na youtube, ili na TV (ako platis TV pretplatu)
 
Potreban mi je program za besplatno legalno gledanje filmova. Molim za predloge.
Nije on trazio besplatno, nego legalno.
Why Dont We Have Both GIF
 
mozda se pojavi dobrovoljac sa free slotom u netflix family koji zeli nesebicno da podeli🤓
 
Postoje programi za besplatno i legalno gledanje filmova, samo ne znam koji od njih su dostupni u nasoj zemlji. Trazi programe koji imaju AVOD (advertising-based video on demand) kao feature.
U pitanju je besplatno gledanje filmova "on-demand", ali ce filmovi imati reklame. U pitanju je sve popularniji koncept, pa se ne bih cudio da Netflix i ostali veliki igraci (koji jos uvek nemaju AVOD) uskoro ponude i ovaj vid usluge.
 
Besplatno Legalno... To je čini mi se GNU licenca. Ili kako se već tretira. Stallmane brate, što te nema dvojice :)
 
Ima na onome P***hub-u puno besplatnih legalnih filmova, pa ih gledaš do mile volje.
Ima na YT onaj kanal DUST gde ima SF filmova za džabe. Verujem da ima još takvih kanala za koje ja ne znam.
Na kraju krajeva televizor sa antenom i gledaš filmove na programima koje možeš da "uvatiš". Tv pretplatu ionako plaćaš kroz struju.
 
Jasno je meni da nije identicno, tj shvatam o kakvom se modelu radi, ali s obzirom da moras da gledas reklame ako ne zelis da platis, onda mi se to svodi na situaciju kao kad sednes da gledas film na npr. pinku. Naravno, sumnjam da ce reklame trajati 10, 15, 20 minuta, ali to ne menja poentu.
 
Драги моји, ево да Вам јавим новост.
Нисам пронашао програм за бесплатно онлајн легално гледање филмова али сам зато пронашао сајт.
Реч је о rtsplaneta.rs. Баш има доста филмова као и цртаћа и све то за џ.
 
To služi za trigerovanje lica uključenih u neovlašćeno umnožavanje i puštanje u promet materijala pod autorskim pravima.

Pošto prepoznaješ termine poznate samo licima uključenim u nezakonite radnje,
tvoji podaci su prosledjeni ministarstvu unutrašnjih poslova.

👋
 
Ok, Trigere :D
 
dave.jpg
 
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Ulepša mi dan čoveče. Smejem se naglas u kancelariji.
 
Nazad
Vrh Dno