Šta je novo?

[postpaid] VIP NEO tarifa vs sve ostalo (neograničeni minuti i poruke + 2GB@999 din.)

To stoji da bi ti pretplata nakon isteka 2 godine skocila sa 999 (promocija) na 1699 dinara, tako da te tada "primoraju" da obnovis ugovornu obavezu... ili da placas po vecoj ceni...


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zar ne mozes posle dve godine da napravis novi ugovor, opet za 999, umesto da produzavas stari i placas 1699?
 
Zavisi od promocije u tom trenutku.Sada je bila varijanta,ako ne uzmeš aparat 999rsd...mada je kod vipa u uvek bilo jeftinije bez aparata,verujem da će moći.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ok. Mozda nisam najbolje ni razumeo sta je napisao v_electro. Shvatio sam kao da potpisujes obavezu da nakon dve godine placas 1700, a verovatno nije tako.
 
Nakon 2 godine ako ne produzis ugovor, svaki sledeci račun nakon isteka ugovorne obaveze ce ti biti 1700 dinara.
Time te "primoravaju" da odmah potpišeš novi ugovor, jer im je to sigurna lova, jer te vezu na 2 godine
Ne postoji popust, to je ono što mora da se naglasi. Cene sa popustom su realne cene, a cene sa telefonom su jednostavno berba ušiju. Niko ne bi potpisao ugovor za neo2 za 1700 dinara bez telefona. To je glupost.
Fiktivno povecaju regularnu cenu koju niko ne placa, i onda ti prodaju pricu kako si dobio popust, a u biti nisi dobio nista vec te prave magarcem.
Ove sto placaju punu cenu paketa(uzeli uredjaj) gledaju kao vunu koju treba osisati.
Takva je situacija kod sva tri operatera.
Dok god ljudi padaju i pristaju da budu izmanipulisani marketinskim trikovima sa buvljaka, operateri ce da se bahate...
Telefoni su im od zlata, a mreza kao da je skynet, a ne par siemens centrala...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
To si proverio lično ili samo tako pričaš....
Meni čim je prošao ugovor,sa onim starim paketima,zvali i pitali šta ću dalje,ako ću sa telefonom viša cena,ako ću bez niža cena...
Nisu bezobrazni,samo su im telefoni zlatni [emoji1]
Zezam se,telefoni koje operateri uvoze,najboljeg su kvaliteta i prolaze potpuno kroz potpunu proceduru uvoza,carine i garancije.E sad ekrani i baterije prolaze drugačiju garanciju,ja pre uzmem telefon od njih nego neki drugi.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Da, placao sam do pre mesec dana 1100 dinara smart 300 paket.
Na novu tarifu samo sa novim ugovorom, nisu hteli sa me "prebace" na cenu sa popustom. Sa vipom sam od njihovog osnivanja.
Zato sada imaju 4 ugovora manje...
Da je srece da i drugi imaju svesti o tome, i krenu da postuju svoj novac, a ne da operateri svoje "usluge" naplaćuju kao da te spajaju sa mesecom.
Kod nas je postpaid veoma los, tako da sam na prepaidu dok se neke stvari ne promene...
Prvenstveno odnos ulozeno/dobijeno kao i odnos prema korisniku...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
A znaci, bez telefona je uvek 999, kako god da okrenes. Ok, to me zanimalo.
 
Da, placao sam do pre mesec dana 1100 dinara smart 300 paket.
Na novu tarifu samo sa novim ugovorom, nisu hteli sa me "prebace" na cenu sa popustom. Sa vipom sam od njihovog osnivanja.
Zato sada imaju 4 ugovora manje...
Da je srece da i drugi imaju svesti o tome, i krenu da postuju svoj novac, a ne da operateri svoje "usluge" naplaćuju kao da te spajaju sa mesecom.
Kod nas je postpaid veoma los, tako da sam na prepaidu dok se neke stvari ne promene...
Prvenstveno odnos ulozeno/dobijeno kao i odnos prema korisniku...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Nije ti prošao ugovor do kraja pa ti još računaju telefon...
Nije moguće da su meni dali da biram a tebi nisu....
Al će sad da se usrećiš kod ovih drugih... [emoji28]

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ugovor je istekao pre više od godinu dana..
Ne prelazim nigde, raskinuo sam ugovor i na prepaidu sam...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Nešto si debelo usro kada nisu ponudili standardnu ponudu koja je još aktivna...
https://www.vipmobile.rs/privatni/ponuda/postpaid?selected_tariff=SPO_SRPP3J
a2cb1ff2549519a7e1f37566237b1b29.jpg


Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Ja to pokusavam da mu objasnim, da nakon 2 godine gubi popust.
Mora druga obaveza.
Placao sam godinu dana punu cenu cekajuci da izadje neka ponuda, i na kraju odustao, i prešao na prepaid..

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ja sam živi primer da to nije tačno.
Istekao mi smart 300 i dobio neo2 uz ponudu da biram hoću bez tel za 999 ili sa tel za 1700.
Nešto si zabrljao ili si im bio dužan na nekom od tvojih 4 ugovora...
Ja sam izabrao sa tel jer mi je trebao,plaćam 2100rsd,imam i ratu doplate za telefon.
Ti sam biraš i kada produžavaš i kad si novi koju opciju želiš.Nije to bonus neki ,to je standard ponuda kod Vip-a odavno

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Normalnu cenu a ne lazne duplirane cene tarifa.


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Koliko ja znam svuda je tako, možda ima neke retke zemlje.
 
Nazad
Vrh Dno