Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

ovo zeleno granje mi je najgore potrosenih 750 dinara u zivotu! granje i lisce na rostilju -.- proklet da je vegunski zivot, ja bre kad lupim jagnjeci kebab na rostilj do ulice smrdi na ovce! sad popularna neka moda da se jede povrce uz meso, sve i kad imas dovoljno mesa, a mi smo nekad jeli povrce samo kad je kriza pa nema meso :D
 
ovo zeleno granje mi je najgore potrosenih 750 dinara u zivotu! granje i lisce na rostilju -.- proklet da je vegunski zivot, ja bre kad lupim jagnjeci kebab na rostilj do ulice smrdi na ovce! sad popularna neka moda da se jede povrce uz meso, sve i kad imas dovoljno mesa, a mi smo nekad jeli povrce samo kad je kriza pa nema meso :D
Haha,
Pazi, ja ne grilujem sparoge nego ih prokuvam..
Malo drugačiji ukus bude, i ne dehidriraju.
Stejk je pravljen na tiganju, ne na roštilju,.
Svakako lični ukusi se razlikuju, naravno..
Takođe, mnogo sam promenio mišljenje o hrani i nacinima pripreme od kada sam odselio iz Srbije.. Naravno ima tu i finansijski razlog, jer sam u Srbiji imao mogućnost da jedem meso svaki drugi dan.. (drugi dan Božića, i drugi dan uskrsa)..
 
vidi se da su kuvani, a ne muceni na rostilju, ali ja sam imao takvu temu, mesano grilovano povrce. svaka cast, ti sve odlicno spremas i jos bolje fotkas, keep up the good work
 
presli su igricu nema sta. ja sam zadovoljan ovom na oneplusu, dobijem ja slican kvalitet, ali se polomim dok to uspem, na pixelu je mahom point & shoot. ja cekam pixel fold!
 
Cesto sam u temi ali prvi put pisem. Svaka cast svima, ima ljudi koje fotografisu lijepe kadrove pa ispadne top foto a ima i ljudi sa smislom za fotografiju pa od nigeg napreva masterpiece. :) I plus, sta GCam radi, koliko izvlaci bolje fotke od stock kamere, zapanjen sam. :D
 
10T Pro Macro
 

Prilozi

  • IMG_20210807_003014.jpg
    IMG_20210807_003014.jpg
    76.1 KB · Pregleda: 80
S21 plus i snaps
20210814_201904.jpgIMG_20210815_220837_161.jpgIMG_20210814_232554_738.jpgIMG_20210814_201320_966.jpg
 
Nazad
Vrh Dno