Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Slikano je sa mi note 10 lite + lightroom. Inace odlicne fotke.
Kao i od clana @BricoGO
 
Poslednja izmena:
Slikano sa MiNote 10 Lite, obrađene malo u Lightroom-u mada i bez obrade dosta dobre...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Hvala hvala [emoji106]

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Nord
437ece03c5b950c46f74a932cc8416df.jpg
 
Nbg
3fcde2584ba2118862662c245ff5a748.jpg
06afe711cbb70dfb59e9bd2ba5d486e1.jpg
c3e2e014379ed67fd5cfa3d57a8fc49a.jpg
 
ovo neki ultrawide? koji telefon? cuj, lose su fotke jako. ne komentarisem kadar, samo tehnicki. zasto uopste koristite ultrawide kamere? to je kompletan tres. ja sam eto sad prvi put dobio telefon sa ultrawide kamerom, ne pada mi na pamet da je koristim, kao ni ovaj kvazi zoom 3x trt mrt (~85mm) sve je to stavljeno tek da ima, samo glavni senzor obicno vredi nesto.
 
Igram se, isprobavam malo. Ne mogu samo IPA da fotkam, ovo je usput iz šetnje, nisam imao vremena da analiziram detalje.

Oneplus Nord, novi mob. Upala mi neka trunčica u sočivo od Nexusa, baš sam se smorio, iscrtava tačku na sred ekrana, a mislio sam da pravim uporedne fotke.
 
nisu se proslavili sa tim nordom. mislim fotke su ti interesantne, ima drazi taj ultrawide, ali je prilicno los kvalitet za danasnje pojmove.

ma dal je moguce da se zavuklo u kameru od mobilnog :/ e bezveze...
 
inace zasto si uzeo nord kad si vec imao bolji mobilni?
 
Koji? Imao sam OP 6 i 6T poslednjih dve godine, Nexus bio kod majke. Tu su negde kao Nord. Srediću Nexusa kad se vratim na sever, pa nek služi kao foto-aparat. Nord sam uzeo iz dosade, da promenim malo.
 
pa sto ne uze osmicu? 6t je odlican telefon, ja ga ne bi zamenio nordom. mada za promenu malo sto da ne :) cestitam na kupovini i neka donese puno lepih slika
 
Poslednja izmena:
Sve je izvukao odlicno osim slike 2. Tu se malo zbunio sa osvetljenjem, krosnjama i koloritom.
 
Horse on Flickr

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Fala drugari :)

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Fenomenalna prva slika, samo bih ja lično malo smanjio efekat vinjete

Sent from my C-3PO
 
Nazad
Vrh Dno